Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a felnőtt...

Mit csináljak, hogy a felnőtt fiúcicám ne bántsa a fiú KIScicánkat?

Figyelt kérdés
Pár napja jött be hozzánk egy kis fiú cica, eleinte a már meglévő kan macskánk nem bántotta, de ma már folyamatosan bántja(harapja,karmolja,rúgja) De a kicsi mégis megy utána.. Próbálom mindig megvédeni, olyankor mikor bántja, elveszem a kiscicát, de én sem lehet minden pillanatban mellette. Mit csináljak? Félek,hogy megfogja ölni..
2012. okt. 10. 14:27
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:

Ivartalanítani kellene a nagyot, mert védi a területét!

Majd aztán a kicsit is!

2012. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ivartalanítva van!!
2012. okt. 10. 14:43
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint a nagy
2012. okt. 10. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz rájuk, de hagyd őket hagy legyenek együtt, idő kell nekik hogy megszokják egymást. Foglalkozz sokat a nagy macskával, hogy ne legyen féltékeny.
2012. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:

Akkor viszont, ezek az összeszokás hetei lesznek!

A nagy cicával, foglalkozz többet, simogasd, és próbálj meg közös játékokat kitalálni!

Nálunk ez 1,5 hónapba telt!

2012. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áhh..egy pillanatra jöttem be délután és már vércseppek voltak a betonon:( viszont a kicsin nem találtam vért. Nem tudom... most bezártam a nagyot, mert ha rászóltam,sem hagyta abba de ez sem mehet a végtelenségig. Próbálok neki gazdát keresni,de senkinek nem kell:( pedig olyan aranyos
2012. okt. 10. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két ivartalanított lánycicám van. 9és 1.5 évesek.A kicsit tavaly fogadtuk be. Azóta megy a harc. Csak az elkülönítés használ.
2012. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hiába van a nagy ivartalanítva, mert ha agresszív a kicsikkel akkor levonhatom h túl későn iartalanítottad.2 megoldás van

1.elzárod őket egymástól (ha ivartalanítod a kicsiket később nem bántják a nagyot, de a nagy viszont továbbra is fogja őket).

2:elaltatod a kicsiket vagy a nagyot

Összefoglalva vagy éltük végéig elzárod őket egymástól vagy megszabadulsz vmeiküktől: kicsik/nagy

2012. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!