Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Levehetem már róla a gallért?

Levehetem már róla a gallért?

Figyelt kérdés
Nőstény cicámat július 30-án ivartalanították. A seb már szépen gyógyul, a szőr is elkezdett nőni vissza a hasára. Szegényen már egy hete rajta és nagyon zavarja őt. A doki azt mondta legjobb lenne ha varatszedésig rajta maradna. Csak mi már sajnáljuk szegényt. De a másik olalon meg félek is, hogy elkezdi piszkálni a varratot. Levehetjük már róla a gallért vagy még maradjon varratszedésig(hétfőig)?
2009. aug. 6. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szi ink´bb maradjon a gallér
2009. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát..nem irigyellek...az én cicám még 2-es gallérral is leügyeskedte magáról a kötést,de a varratszedésig mindenképp rajta kell hagyni,mert kinyalogatja a sebét..nálunk is ez volt,az egyik varratot egy kicsit még így is elért,és megtépkedte magának..de hál'Istennek nem lett semmi baja...csak nagyon utálta már magán...Kitartást neked és a cicádnak:)
2009. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én cicámra nem is raktak gallért, amikor ivartalanították, mégsem piszkálta...

de ha a doki azt mondta, hogy a varratszedésig maradjon rajta, akkor azt azért mondta, hogy a cicának ne legyen semmi baja...

Szerintem hagyd még rajta!!! :)

2009. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!