Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicának a baja?

Mi lehet a cicának a baja?

Figyelt kérdés
Tépi a farkáról a szőrt és elég csupasz ott és amint kinő a szőr, ismét tépi. Kétszer voltunk állatorvosnál vele, de semmi hasznos készítményt nem adott(2 cseppentős), mivel a probléma még mindig fent áll, kb 2 hónapja. És még annyit mondott hogy idült bőrgyulladás van a farkán, és arra semmit nem adott,nem kezelte, magától meggyógyul? Volt már valakinek hasonló problémája?
2012. okt. 13. 15:44
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:

Másik orvos!

Az idült bőrgyulladást csak okozza valami! De ha ilyen sokáig tart, akkor nem idült!

Mindenképp másik orvos, és egy vérvétel javasolt, hogy mi tartja fennt a gyulladást, majd krém, vagy injekció formájában való kezelés!

2012. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezen gondolkoztam, de az a baj, hogy kb 6 orvos van itt nálunk a városban, de ők a legjobbak, akikhez most járunk, sajnos az összes dokit ismerjük már, nem csak 1 cicánk van és szinte minden héten járunk, mindig van valami. Lehet a jövőhéten vissza viszem megint, hát ha adna rá valamit. Egyébként eddig mindig nagyon szakszerű volt ez az orvos, de most valahogy ezt a problémát nem nagyon akarta kezelni. Gondoltam arra is, hogy nem tartja ezt igazi problémának, de hát szerintem az nincs rendben hogy 3-4 cm csupasz a farka. Addig is ha van valami tippetek valami kenőcs ilyesmi akkor lehet kipróbálnánk.
2012. okt. 13. 16:27
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
Lehet hogy gombától van, vagy gyulladás, mindkét dologra más-más kenyőcs kell, és szerintem vényköteles.
2012. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak kék lukács krém van itthon az gyulladásra lehet jó, de gombára biztos nem. De gombát kérdeztem az állatorvostól és azt mondta nem az.
2012. okt. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!