Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan foghatnám be a kiscicámat?

Hogyan foghatnám be a kiscicámat?

Figyelt kérdés

Nemrég született a kiscica, és szeretném elvinni állatorvoshoz, hogy megnézze, minden rendben van-e vele, és szeretném beoltatni is.


Hogyan kapjam el, milyen trükköket tudtok?


2009. aug. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Megfogod és elviszed. Bonyolult?
2009. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Ja, kb így...............mellesleg úgy fél éves koráig ne taszajgasd sehová!!! Erősödjön má' meg az a gyerek kicsit, nem kell mingyá' Superhírót csinálni belőle!!!
2009. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Ajánlom neked a tejfölös kenyeret,csikba végigtéve...egy idő után rákap,kijjebb jön,és meg tudod fogni:)

2009. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán értelek. Nemrég született kiscica még nem tud elfutni. Egyszerűen felemeled az anyja mellől, ha bármit akarsz vele. De orvoshoz vinni még felesleges, 8 hetes koruk körül szokták az első oltásokat beadni.
2009. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azé annyira már nem kicsik, mert már szaladnak.
2009. aug. 6. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincsenek kézhez szokva bizony vadak és elszaladnak.ha sikerül is megfognod vigyázz nehogy összekarmoljon.Egy kis konzerv avgy alutasakos étellel ki tudod csalni....
2009. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A jó öreg, kissé közhelyes gombolyag is jó;) Az én cicám, ha bemászik az ágy alá, és nem akar egy istennek se előjönni, mindig azt görgetem előtte, imád vele játszani, arra biztos ki jön.

Szerintem te is próbáld ki.

Ha nem jön be, akkor kajaaaaaaa:D

2009. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!