Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki hova tünteti el a használt...

Ki hova tünteti el a használt macskaalmot? A kuka enyhén szólva bűzlik tőle pedig rendesen elkötöm a zacskó száját a WC-be pedig félek lehúzni nehogy elduguljon. Kezdő macska tartó vagyok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
mosolyogva figyelem a hozzászólásokat :)van amelyik macskaalom eloldódik a wc-ben (a rosszabb minőségű) és van amitől eldugul,mert a nedvességtől becsomosodik.Mivel elég régóta tartok cicát és sokmindent kiprobálva panel és családi után is biztosra mondhatom,hogy ez igy van.A kukát mosd ki néha,mert alapból büdös lehet,nem feltétlenül a cicakakitól!kukazsák és zacsik.Nálunk nem bűzlik,pedig 3kutya és 4 cica csomagja belemegy....
2009. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy a használt almot külön kukazsákba teszem, nem olyanba ami elvileg is már tele van. Nagyon vastag kukazsákot használok emiatt. Sosem érezni.

Nem lehet az a baj, hogy vékony a kukazsák és valahogy kijön a szag? Másra nem tudok gondolni, nekem tényleg bevált így.

2009. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
én miután kiszedtem a kaki, pisit egy kicsi zacskóba, amit jól be is gumiztam, kirakom az ajtó elé (panel). Ott nagy a tér, nem is igazán büzlik és ahogy megy valaki le a családból, kidobja a nagy kukába. A teljes alomcserénél is ugyanezt csinálom. Bent én is próbáltam a kukába rakni, de nekünk is büdi volt :S
2009. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Akkor biztos az a baj hogy vékony a kukazsák ma veszek vastagabbat! Köszi
2009. aug. 7. 12:38
 25/27 anonim válasza:
100%

A helyzet a következő. Amikor a wc-t veszed, az eladótól meg lehet kérdezni, hogy hányas a wc kényességi foka. Ezt sosem írják rá a wc-re, de az eladók tudják. Ez egy 1-től 10-ig terjedő skála. Ettől függ, hogy amit lehúzol, az eldugítja-e a rendszert.

10-es kényesség: egy madártoll is eldugítja.

1-es kényesség: kisebb járművek (pl. fiat személygépkocsi) lehúzása után is biztonságos marad a rendszer.

A legtöbb idehaza kapható wc egyébként a 6-7-es kategóriába esik, tehát kényesnek számít. Ezekbe nem ajánlott az almot lehúzni. 3-4 körül érdemes.

2014. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Na álljon meg a menet!

Én is panelban lakom és a WC-be szoktuk dobni... mármint magát a fekáliát csak (lol) nem a homokos almost részt öntjük bele

2014. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kutyákhoz gyártott kis alomlapát (a macskának címkézett nem jó), tökéletesen lerázható vele az alom a kakiról, onnantól csak a kakit dobod a vécébe, max. pár szem alom marad rajta, az nem okoz dugulást. Nagy mennyiségben okozna csak dugulást.


Mi bentonitot használunk, és direkt megkérdeztem a gyártót erről.

2020. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!