Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért tűnt el a 6 hónapos...

Mért tűnt el a 6 hónapos kismacskám?

Figyelt kérdés
3kis macskám van és egy nagy macska (nem az anyja és nem az apjuk...)és az egyik kis macska eltűnt. tegnap még 0:00kor megvolt az a macska nővérem nézte meg.Ma meg egész nap nincs itt,próbáltam hívogatni,kerestem az udvarunkba 3szor végigjártam a házat.Egész nap nincs meg,mit tudnék tenni?

2012. okt. 14. 17:35
 1/10 A kérdező kommentje:
na most mondta a nővérem,hogy 11kor még látta.akkor 6órája tünt el
2012. okt. 14. 17:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy tüzel, vagy alszik a cicák rengeteget alszanak, pl. bokrokban vagy a szomszéd kertjében :) vagy felfedezi a környéket :) Szerintem haza fog menni. Az én 7 hónapos cicám 3 napra tűnt el és hazajött :) Azért ha hazament írj ;)
2012. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj! még simán előkerülhet!

az én cicám 1 hét után került elő. nagyon rám ilyesztett

2012. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de én mégis agodok érte ö volt a 3 közül a legvékonyabb macska,de talán igazatok van amugy számit az,hogy lány macska,de addig ameddig nem tudok semmit tenni lenne még egy kérdésem néha szoktak követni a macskáim a kicsik amikor megyek suliba a kapuig Nagyából,de pár napja amikor mentem láttam át futtatok szomszédhoz,hogyan tudnám leszoktatni arról,hogy ne kövessenek?
2012. okt. 14. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon tudod őket leszoktatni, kivéve,ha van nálad egy ostor, és piff paf.. x"D ( csak vicceltem, de azért tuti 2-szer meggondolná a macsek,hogy követ-e..)

Hát, nekem életem során eddig volt vagy 10 macskám, de soha többet nem tartok kint. Mindegyiknek ugyan az lett a sorsa: Elkapta egy kutya, eltűnt, vagy elütötte egy autó..:(((

2012. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

sajnálom,nekem is voltak cicáim,de főleg a nagyobbak miután öregedni kezdtek tűntek el gondolom érezték,hogy...

most van a kicsik kívül egy 3éves az elégé edzet és vissza tud találni egyszer elkísérte a nővérem barátnőjét olyan 500mre és haza is talált!egyszer 2 napig eltűnt,hirtelen meg előjött .amikor apámmal mentem az úton akkor megláttam ott ült egy fa törzsön és nézte a földet egy teleken gondolom egerészett.DE ezeket a kicsiket féltem nem kéne még csavarogni,és még most se jött elő ez a macska ma 11kor evet utoljára.Nálunk csak kinti macskák vannak a szűleim nem nagyon szeretik ha a macska bent van.

2012. okt. 14. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk lakásból tűnt ki régen. 3 éves óriási nagy Maine Coon volt. Ablakon sem fért ki mert rácsos volt. Este volt 2 cigány vendégünk, még akkor meg volt, és a macskának szokása volt kikisérni mindenkit az ajtóig, úgyhogy valószínű, hogy ők voltak. Szökést sosem kisérelt meg a macska. Még azóta sem tudok beletörődni :( Ő volt az életem! :( Pedig már vagy 4 éve nem láttam. :'(

Remélem a te cicád előkerül!

2012. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem tarthatok bent sőt még a pincében sem állatot!

Az egyik kismacskám nem tudta,hogy a kutyától félni kell, és a szemem előtt ( ablak) tépte szét a beszökött kutya...

2012. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz a biztatást,de még ma se jött elő, 2 testvére megvannak,pedig az a macska nem volt csargos,és lány macska volt főleg a kann macskák szoktak csarogni,amikor megszülettek 2hónapután eltünt az kis macskáknak az anyjuk pont úgy nézzet ki az anyjuk mint ez a macsek:(
2012. okt. 15. 16:37
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos rossz hírem van eltünt még egy kis macska,és ma nővérem otthon volt és látott 2 kutyát,ahol beszökik a kapunk mellet van egy kis rész.ott jött be a nővárem rögtön cselekedet elüzte a katyákat és azt a részt elzárta téglákkal.De azok a kutyák megöltek 2 kismacskát:( még csak a fekete kismacska maradt meg a cifra felnöt macska,nem értetem ,hogy az nagy macsak mért nyávog a kicsiknek és kövteki öket most már tudom,kár,hogy nem tudtam elöbb rájönni:(
2012. okt. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!