Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a reakció mit jelent a...

Ez a reakció mit jelent a cicáknál?

Figyelt kérdés

Ma voltunk megnézni egy kutyát, akit jövőhéten hozunk haza, elvittük sétálni. Felnőtt, nagytestű. A nadrágunk tiszta kutyaszagú volt amikor hazaértünk, letettük a cicának a földre, hogy mit reagál. Miután végigszaglászta az egészet beledörgölődzött, és hempergett rajta.


Ez mit jelenthet?


2012. okt. 15. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nyomott egy lájkot a kutyára :)
2012. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nme lehet, hogy a kutya ellenkező nemű és felizgatta a szaga, mert épp tüzel a cicus?

Az én cicám nőstény és ha azt az időszakát éli, dörgölőzik a férfi cipőkhöz, meg mászik mindenkire, aki himnemű. Érzi..

2012. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nőstény mindkettő.
2012. okt. 15. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"felülírta" a saját szagával.
2012. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehat ez egy kritika? negativ?
2012. okt. 16. 00:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ezt megmondani, mert a macskák is önálló személyiségek, a fejükbe pedig nem látunk bele. A vizet is van, amelyik imádja, van amelyik utálja. Azért mert macska, nem tudjuk meg, hogy egy példány épp miért csinálja ezt, mi jár a fejében éppen. Azonban nekem egy nagyon erős gyanúm van:


,,A gazdi nadrágján most nem az én illatom van... Hát ez meg hogy lehet??" Mivel a macskák a dörgölőzéskor átadják a szagmirigyük segítségével a saját "jelüket", gyorsan visszajelölte a gazdijának a nadrágját.


Ebből én messzemenő következtetéseket nem vonnék le.


A dolog akkor fog kiderülni, amikor a kutya megáll vele szemben. Minél nagyobb a kutya, annál nagyobb lesz a félelem. Az enyém ugyanilyen helyzetben (hazahoztunk egy írszettert) a vállamon belém karmolt félelmében és lepisilt.


Nagyon óvatosan és körültekintően hozzátok majd össze a kettőt, hogy kiderüljön, mennyire fél a kutyustól!

2012. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érezte rajta a ti szagotokat is meg a kutyáét is, és úgy döntött, h nehogymár... így felüljelölte a saját illatával. Mint mikor a kutyák sorban egymás után pisilik le a bokrot.


Ha személyesen találkoznak akkor majd a macska úgyis ad sátáni hangokat meg fúj majd ezerrel...

2012. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


És van valami ötletetek hogyan kezdjem el az összeszoktatást? A cica elég kíváncsi, de kicsit besz.ri, és féltékeny. Kiskorában (kb. 2 hónapos koráig) volt vele egy kutya, vele jól kijött, azóta 2 éve egyedüli.

2012. okt. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!