Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új kiscica a háznál, de a...

Kyttana kérdése:

Új kiscica a háznál, de a régi nem nagyon szereti, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kb.6 hónapos kandúrom és most idevetődött egy pici cica, akit megetettem, gondoltam hát maradjon, jól ellesznek együtt...de a régi cica fúj rá és gyakran követi, mintha támadni akarna, de aztán mégsem. Megfogják szokni egymást? Lehet a régi cica féltékeny az újra, mert azóta nem úgy viselkedik mint régen, nem dorombol a kezemben és mindig kiugrik a kezemből ha felveszem.

2012. okt. 18. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Töröld meg mindkettőjük testét tiszta pamuttal, hogy a szagukat átvegye, az új cica kendőjét tedd a régi fekhelyére, és viceverza. A régit gyakran simogasd, mint egyébként. Mondogasd neki, hogy szereted (a réginek.) Kb két hét, míg összeszoknak.
2012. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfogják szokni egymást, 2hét múlva már jó barátok lesznek. Addig napról napra fokozatosan meg fognak ismerkedni. Azért követi, mert kíváncsi, érdekli a cica, de még fél tőle. Azért ugrik el tőled, mert most feszült az új cica miatt.
2012. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ebben a helyzetben vagyok én is. 2 hete kaptam egy aranyos vörös kiscicát, 4 kandúr mellé. Mit ne mondjak, már egész jól kijönnek egymással, már egy tálból cseresznyéznek:) Az egyik kandúr már nyalogassa is. A másik 3 még kicsit idegenkedik tőle, de remélem még egy hét, és minden rendben lesz. Kitartás, biztosan összehaverkodnak:)
2012. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cicáim a mai napig nem jönnek ki egymással. Egy éve van velünk a fiatal, de az öreg(9 éves)ki nem állhatja. Mivel egyik éjszaka megcsipkézte a kicsi fülét, ő azóta bosszút próbál állni. Külön vannak. Így béke van. De sok macska megfér egymással.
2012. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Zárd össze őket 3 napig és minden rendben lessz.
2012. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!