Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon egyedül van....

A cicám nagyon egyedül van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja született három kiscicánk.Mi csak egyet szerettünk volna ezért kínálgattuk sokaknak hogy vigyék el...egy hete jelentkezett egy nő hogy nekik kéne mind a kettő kiscica.Szombaton el is vitték.Viszont amelyiket megtartottuk egyfolytában őket keresi.Keservesen nyávog és mostanában kevesebbet játszik(biztos azért mert nincs kivel) Ma elkezdtem vele én játszani(labdát gurítottam,madzagot húztam és ő követte,és megengedtem hogy a kezemet is harapdálja)utána kifáradt és elment aludni én meg mentem tanulni.Úgy egy óra után jön fel hozzám és nyávog(azt hittem éhes)úgyhogy lementem adtam neki enni..evett is egy keveset de igazából nem ezért nyávogott...hiányoznak neki a többiek. mit tegyek??
2012. okt. 22. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
és egész nap énse érek rá hogy foglalkozzak vele..:( bár szivesebben csinálnám azt mint a tanulást :D
2012. okt. 22. 16:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd megszokja. Nekünk 2 cicánk volt, együtt nőttek fel sokat játszottak, de sajnos az egyik cica meghalt. Kezdetben nagyon magányos volt, sokáig kereste a társát. Gondolkoztunk egy másik cicát keressünk mellé, de nem tudtuk hogyan fogadná, így vártunk vele. Végül nem kellett mellé másik cica. Ha nem érek rá játszani vele, akkor is lefoglalja magát a játékaival, mindig veszek neki új játékokat, hogy ne unjon rá régebbiekre.
2012. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem tartanék semmilyen fajta állatból csak 1et,neki is szüksége van társra,aki egésznap vele van,ha már te nem tudsz,játszadoznak,1ütt lustiznak. Szerezz mellé akkor 1et,1 cica v 2 cica,nem sokkal több kiadás és megnyugszol te is.
2012. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mecse ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Meg fogja szokni. Minden cica keresi a testvéreit egy ideig miután új gazdihoz kerül vagy éppen miután a testvérei elkerülnek új gazdihoz.


Az állatok csuda rugalmasak, ez így fog menni egy ideig aztán megszokja, megtanulja lekötni magát ha nincs társa akkor is.


A macskák a vadonban is magányos állatok, nem csapatban falkában vagy társaságban élnek mint pl. a kutyák, szüval nem lesz lelki beteg tőle, ne aggódj.

2012. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszokná idővel, de javaslom, hogy hozz mellé egy társat!
2012. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vannak másik cicáink..csak ők már felnőttek és nemigen játszanak.Csak alszanak és esznek :) és köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!