Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S beteg a cicám! Valaki...

S. O. S beteg a cicám! Valaki tud segíteni? (a többi infó lent)

Figyelt kérdés
A cicám köhög és amikor belélegzik a száján veszi a levegőt, kifújni viszont kitudja az orrán. Egyébként eszik, meg nicns túl rossz kedve. Én macskanáthára gyanakszom, és adnánk neki emberi gyógyszert, csak azt nem tudom, hogy szabad-e? Olvastam azt is hogy szabad és azt is hogy nem. Nemtudom kinek higgyek! Kérem szépen valaki akinek volt már ilyen tünete a cicájának segítsen nekem hogy milyen gyógyszert adjak neki és milyen mennyiségben! Nagyon fontos lenne, ja és ami még lényeges lehet a kiscicám 5 hónapos lesz holnap! :)

2012. okt. 23. 15:10
1 2
 11/13 Vicuska87 ***** válasza:
74%

Az injekció, 1500-2000 ft, és meggyógyul tőle. Basszus, nehogy már ne legyen ennyi pénzed szegény cicára!

Ha pedig nincs, akkor ne tarts macskát!

Emberi gyógyszert nehogy adj neki, mert attól elpusztul. Van olyan gyógyszer amit lehet, de erre special biztos hogy injekció való!

Az állatorvossal akár egy részlet fizetésben is megegyezhetsz! 500 ft-jával viszed neki a pénzt!

2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha emberi gyógyszerre van pénzetek ( azse olcsó) akkor szerintem egyszer egy ekkora "költés" nem sokat változtat a helyzeteteken de te tudod ...
2012. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A macskanátha vírusos fertőzés, nem sima megfázás. Antibiotikum kell, de állati gyógyszer. A humán gyógyszert emberi testsúlyra és emésztésre kísérletezték ki. Nem tudod pontosan kiadagolni, de felezve, se negyedelve. Enyémnek 2x kellett injekció, de én 3.nap vittem, addigra rájöttem, nem szőrt akar hányni.
2012. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!