Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicámat...

Hogy szoktassam le a cicámat arról h felugorjon a konyhapultra és megegye a kaját?

Figyelt kérdés

a multkor már a zacskót is kirágta és ugy ette.nehogy azt higgyétek hogy nem etetem,kap enni rendesen és mégis

a kiabálás sem használ:S



2012. okt. 23. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
A kiabálás sem? Akkor mindent megtettél. El kell altatni. Téged.
2012. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha észreveszed, rögtön vedd le és szigorúan szólj rá, hogy nem szabad. Kicsit rázd meg a nyakbőrét, ahogy az anyacica. Hiába kiabálsz vele, azt fel sem veszik. Egyébként azt olvastam, hogy sajnos a lopós macskát nemigen lehet lenevelni arról.
2012. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem igy hogy a lopos macskát nem, hanem konkrétan a macskát nem lehet, max annyit érsz el ha ott vagy és fél tőled akkor nem csinálja.

Be kell zárni a konyhaajtót és kész. Nálam a hálószobámba, a fürdőbe és a konyhába tilos bemennie. A tilos annyit jelent hogy be van zárva az ajtó. Ahogy nyitvamarad már megy leskelödni, gondolom ilyen nagy vadásznak képzeli magát.

2012. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Újságpapírral verj oda neki. Nem kell erősen, de ha meglátod, hogy ugrik már fel vagy épp jön le, akkor kapjon egyet. Elég az asztalra is csapni, akkor viszont jó hangosan. Nem kiabálni kell, hanem azt éreztetni vele, hogyha ezt csinálja, akkor ez lesz a következménye. Nem hülye állat, jól palira vesz téged, pedig tudja, hogy nem kéne.
2012. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valahol itt olvastam en is hogy vizipisztollyal spriccel le de o ne vegyen eszre teged..

En is aazt mondom ha nem vagy otthon ugyis felmegy.. Aztis olvastam h foliazzam le a szelet mert a macsek nem sreti a csuszos feluleter.. Olvastam egyebkent a hangos dorgalast is de ezz nem tusom,nekem suket cicam van.. Ammondo vagyok, ha fel akar,fel fof menni ugyhogy ha nem rudod elz

2012. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod elzarni elole akkor legjobb ha atrendezkedsz esmindig figyelj arra mi maradt elol..
2012. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Peter Griffin ilyenkor azt mondaná: Lődd le egy uzival!


Én pedig azt mondom ne tedd ki a konyhapultra a kaját, nem tudod leszoktatni róla úgy sem.

2012. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek is megrágcsálják az ételt, nem mindig, de időnként, ha olyan kedvük van. Ne hagyj kint ételt, ez az egy megoldás van.
2012. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Maxitabi ***** válasza:
Vízspriccelés jó, én virágspriccelőből csináltam, most már elég üresen megnyomnom és már menekülés van. És valóban ne hagyj elöl kaját, már kíváncsiságból is felmegy.. De utálják a narancs, citrom illatát-olaját is..
2012. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összes módszer csak addig hat, ameddig nem vagy ott, ha olyan a macska.


Nekem kettőből egy nagyon lopós, ezért mindig tele kell rakni a hasát. Ki kell tapasztalni mennyi elég neki, nem mindig elég, amit te elképzelsz. Na, mikor eleget kap, akkor nincs baj vele, de ha nem, akkor szedegeti le a fedőt a fazekakról meg ilyenek. Amit meg lehet, azt ne hagyj kint, vagy dobozba tedd.

2012. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!