Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy másfél éves kandúr hány kiló?

Egy másfél éves kandúr hány kiló?

Figyelt kérdés

Érdekelne hány kilósak ennyi idősen kasztrálás nélkül és kasztrálás után is.

Soványkának látom az enyémet, 3 és 4 kiló között van, pedig nagy termetű. Be van horpadva az egész macska, pedig rendesen eszik. Férges nem lehet.

Ez így megfelel, vagy próbáljak belediktálni több kaját?

Kasztrálás után jó lesz az étvágya? Meghízik majd egy kicsit?


2009. aug. 9. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia az én cicám már elmúlt két éves most voltunk oltáson a mérés sem maradt el 3,31kg ivartalanított kandur.A papája ivarosan volt 6kg .A dokim szerint ez olyan alkati dolog van sovány és kövér ember és ez macskáéknál is így van,attol még egészséges és tiszta izom.Egyébbként az elhízás okozhat komoly betegségeket pl cukorbaj szívbetegség és vesebaj nekem a doki azt mondta jobb ha nem hízékony .Az enyém nem lett falánkabb az ivartalanítás után sem viszont rengeteget mozog.Attól hogy nem lett szép nagy termetü én ugyanúgy imádom.
2009. aug. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez is igaz amit írtál.

Nekem csak az tűnik fel, hogy hatalmasak a mancsai, fogai nagy darab macska lenne, csak horpadt a hasa.

Hosszú szőrű, azért nem látszik annyira.

De megnyugtattál most, hogy nem kórosan sovány.

2009. aug. 11. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!