Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam rá a macskám,...

Hogy szoktassam rá a macskám, hogy ne az ágyon mosakodjon?

Figyelt kérdés
Most lett egy kiscicám, 10 hetes. A mosakodást mindig az ágyamon szeretné végrehajtani, viszont ez engem nagyon zavar. Amikor elkezdi megfogom és leteszem a saját helyére. De ekkor már nem folytatja. Attól tartok azt hiszi, hogy a mosakodással van bajom. Így félek, hogy le fog szokni róla.

2012. okt. 25. 03:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, ha az ágyadon mosakszik?
2012. okt. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%
Rugj bele!
2012. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lefekvés elött mosakodik nagyrészt a cica, de nem értem ez miért zavar? Ebben semmi koszos nincs.
2012. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Vicuska87 ***** válasza:
51%
Mi a problémád ezzel?
2012. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, a macskák elég sűrűn mosakodnak és legtöbbször kényelmes helyeken, pl az ágyad. Nem fog leszokni a mosakodásról attól ne félj. De miért is baj, ha ott mosakszik? Fröcsög a nyála? :D
2012. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Mecse ***** válasza:

Ha irritál hogy ott mosakszik akkor ne tarts cicát. :) Ez nem olyan dolog amiről le lehet szoktatni, a macskák az ébren töltött óráik egyharmadát mosakodással töltik, ott és akkor amikor rájuk jön.


A cicám néha a játék kellős közepén megtorpan és elkezdi vadul nyalni a lábát :D Vagy mondjuk alszik mint a tej, felébred mint akit megrázott az áram és totálisan kómás fejjel elkezdi nyalogatni magát, halál muris szerintem.


Abszolút nem tudja értelmezni a cicád hogy miért pakolászod amikor mosakszik. Ha ennyire rossz ez neked, akkor ne engedd be abba a szobába ahol az ágyad van. Azt nem akarod hogy leszokjon a mosakodásról, mert annak szörnyű következményei lesznek.

2012. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Amikor látom, hogy az ágyon a párnámra heveredik és elkezdi nyalni a seggét, amire én majd a fejemet teszem, hát...:S Ez főleg akkor jó, mikor hallom hogy előtte pont megjárta a macskaalmot:D

Még akkor is zavar, ha napközben le van takarva az ágy. Mert én is sokat vagyok rajta, én is odafekszem. Most eldöntöttem, hogy egyáltalán nem engedem fel akkor az ágyra, aludni sem. És akkor nem kell a mosakodást és az alvást/alvóhelyet különválasztani. De ez azért rossz nekem is, mert szerettem mikor odabújt mellém aludni:(

2012. okt. 25. 15:44
 8/22 Vicuska87 ***** válasza:
70%

Szerintem ne tarts macskát!

Egyébként, a macskánál tisztább állat nincsen!

2012. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
És ha ott nyalja a seggét? Lehet, hogy szép látvány, de az ágynak semmi baja nem lesz. Ilyenek a macskák. Gondolom azt se engeded, hogy közel menjen az arcodhoz, mert fúj előtte a fenekét nyalta meg még az alomba belement.
2012. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ágytakaróm, amit kifejezetten a macskáknak rakok fel. Azon szőrözhetnek, játszhatnak, mosakodhatnak stb. Arra én nem fekszem rá,így nem zavar.
2012. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!