Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen 2 utcára került...

Mi legyen 2 utcára került cicával?

Figyelt kérdés
Ahol mamám lakik kidobtak 2 gyönyörű cicátés hát nemtudom hogy mi lenne velük ha bejön a tél. Menhelyre már nem veszik be őket mert "teltház" van. Hozzánk el lehetne hozni de van egy kutyánk meg egy macskánk. A kutyus nagyon szereti a macsekokat de nemtudom az uj cicák mennyire félnének. Lakásba nem tarthatom őket mert fiúk. Segítsetek lécci mit tegyek.
2012. okt. 25. 14:55
 1/9 Vicuska87 ***** válasza:
64%

"Lakásba nem tarthatom őket mert fiúk"

Ivartalanítással megoldódik a helyzet!


Vidd haza mindenképpen őket!

2012. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem maradhatnak az utcán
2012. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vidd haza őket, aztán próbáld valakinek elpaszolni
2012. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy ez a lakásbantartos mondta elég hülyén hangzott xd de igazábol anya nem akarja lakásba. De nem hagyjuk az utcán az biztos.
2012. okt. 25. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd haza szerintem és óvatosan próbáld összebarátkoztatnia többi jószágoddal.Eleinte lehet, hogy kicsit nehezen fog menni, akkor kis időre talán el kell őket különíteni, de előbb-utóbb biztos megszokják az új helyzetet.
2012. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D és nem fognak elmenni. Vagy hogyan szoktassam oda őket?
2012. okt. 25. 16:33
 7/9 Maxitabi ***** válasza:

Nagyon dicséretes, hogy nem akarod őket hagyni!!!!

A szoktatás elején kb 3 hétig nem szabadna kiengedni őket, hogy hozzátok szokjanak. Nincs valami garázs, pince, tároló?? Ott el lehetnének, hozzászoknának a hangodhoz, te adnál nekik kaját és simit. Alom kellene nekik addig. A kutyával meg lassan, óvatosan, de megszokják egymást majd. a cicád sztem nagyobb gáz lehet! Őt is fokozatosan kell összeszoktatni az újakkal, több simit, játékot neki!!

2012. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd haza őket, és szólj a menhelynek. Beoltják, és majd keresnek nekik gazdit.
2012. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mostazon gondolkozunk anyával hogy hol lehetnének addig amíg megszoknak minket. Sztem a szünetbe kiszanáljuk a faházat aztán ott addig lehetnek. Garázsba lehetetlen hogy apa ne járjon be a kocsival XD
2012. okt. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!