Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicával a nyaralás...

Mi legyen a cicával a nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nemsokára elmegyek itthonról 1-2 hétre és nem tudom mi legyen a cicával. Anyámék nem hiszem hogy vigyáznának rá, mást meg nem ismerek akinek oda tudnám adni:| Nincs esetleg valami cicaszálló féleség, vagy valami más megoldás?
2010. júl. 15. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
én azt szoktam csak kutyával hogy ha elmegyek vigyázzon rá vagy járjon át megetetni a szomszéd
2010. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
DEHOGYISNINCS!!!!Bár egyedül lesz,de biztonságban.Rengeteg ilyen hely.Hol laktok? Keress a neten.Pl. b.pesten vagy ezer van.Vidd el neki takarójéát tálát,stb.,meg almát ha van,és add be.Túl fogja élni.És utána meg kicsit panaszkodik,de jobban fog hozzád kötődni.
2010. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak cicapanziók, keress rá a neten. Elég drágák és ahhoz, hogy ott lehessen a cicád, meg kell lennie az oltásainak. Nincs esetleg barátnő aki vigyázna rá addig? El is vihetnéd hozzá vagy ő is jöhetne mondjuk 2 naponta etetni egy kicsit simizni.
2010. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
naponta,nem 2 naponta-.-"
2010. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd otthon, és kérd meg a szomszédot ( ha jó viszonyban vagytok) hogy etesse meg néha.
2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném cicaszállóba.Keresztanyám cicája abba halt bele.Bánatába.Vidd magaddal.
2010. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huuuu...

lehet kicsit későn :-s


de irok valamilyen véleményt :)...


én szerintem bizd rá anyukádra... s mond neki hagyd kint amit kell ennie:)


mond anyukádnak játszodjon vele egy kicsikét ...

vagy ha van e tesvéred bizd ráá


...

magaddal semiképp nem viheted... még elvesztődhet :(


sok sikert kivánok a cica tulélésére,és kényelmére...

2010. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!