Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legdurvább, legmegdöbbent...

Mi a legdurvább, legmegdöbbentőbb, ami a cicád miatt/vele történt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az egyik macskám lábfogócsapdába lépett...lifegett a lába szó szerint mikor haza jött...teljesen be volt durranva. az orvost felhívtuk mondta, hogy ő se tud vele többet csinálni fertőtlenítsük le és adjunk neki XY antibiotikumból napi 2-t felenként 4 részre osztva. gyakorlatilag esélytelennek tűnt a helyzet de a cica végül 1 hónap alatt teljesen rendbejött. a mancsán se látszott a dolog. 1 hónappal azután, hogy felgyógyult egy barom elütötte a házunktól alig 20 méterre -.-
2012. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglőtték sörétessel, túlélte, ott a sörét a bőre alatt. Akkor kétszer kapta el durván a kutya, össze vissza szaggatta, de csak túlélte nagy nehezen. Még él a cica.

A másik meg kétszer járt szerencsétlenül. Egyszer megtaposta a lovam a farkát, és a farka kétharmad része elhalt, szóval rövid farka lett. Pár évre rá elütötték, hátsó egyik lábát amputálni kellett igy három lábú lett szegény. még megvan. Jó kis szerencsétlen csapat de nagyon élni akarnak.

2012. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legmegdöbbentőbb? Mikor első séta alkalmával kifordult a hámból és elsprintelt a "dzsungelbe", sűrű bokrok közé. Egy hónap után került elő, lehet, hogy valahol addig befogták, mert nem látszott rajta a csavargó életmód.
2012. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan kiesett az ablakból, 7 emeletet zuhant, betonra esett és túlélte. Műteni kellett, sok idő volt amíg felgyógyult és kicsit sánta is maradt, de él és virul már évek óta. :)
2012. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 éve történt ez az eset a cicámmal. Egy pénteki napon elvittem őt sterilizáltatni. Nőstény cica, hasikája felvágva, összevarrva. Mivel én akkor dolgoztam, azért időzítettem péntekre a műtétet,hogy legalább 2 napig otthon legyek a cicával, és vigyázzak rá, nehogy kiszökjön. Az anyukámat aki velünk lakik, megkértem hétfőn, hogy figyeljen a cicára, és ne engedje ki. Igen ám, de a cica mégis kiszökött. Hétfőn délután megyek haza a melóból, és mit látok? A cica a garázs tetején ücsörög. Ezt úgy képzeljétek el, hogy a garázsnak padlása is van, vagyis, tetőcserép, ami elég magas és meredek. Nyitom az utcaajtót, meglát a cica, és mint a villám, elkezdett rohanni lefelé... velem forgott a világ, no gondoltam, neked annyi! Mivel meredek a tető, a cica nem tudta magát fékezni, csúszott lefelé, és pont az autóbejáróra zuhant, ami ugyebár betonból van. Én táskát elhajít, lelki szemeim előtt már láttam a cicám szétnyílt hasát... A lábai szétterülve a 4 égtáj felé... Gyorsan fölkaptam, és nem mertem megfordítani, féltem, szétnyílt a seb a hasán. Hála az égnek, semmi baja nem történt, 10 nap után én magam szedtem ki a varratokat. Azóta is él és virul, vígan egerészik. Engem viszont a frász tört ki aznap:)
2012. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ubul cicám túl barátságos volt. Egyszer eltűnt és egy hónapig nem láttuk őt. Utána anya észrevette, hogy egy nagyobb testű kutyus szájából földet evett (olyan éhes volt). Pár héttel később egy vaddisznó ölte meg, mert azzal is barátkozni akart :(
2012. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám elszökött otthonról. Tudni kell, hogy panelcica volt, mindentől félt. 1-2 hónapig élt lent, kerestük mindenfele, nem találtuk, már lemondtunk róla.

Egyszer jövök hazafelé a párommal (akkor még anyuméknál laktam), és az hittem, viccel, mikor megszólal: "Ott van a macskátok!" És, tényleg, egy bokorból nézett kifelé. Akkor elsírtam magam örömömben, hogy meglett. Szegény, olyan sovány volt, mint egy gereblye. Fogalmam sincs mit evett, amíg lent volt.

De hozzá kell tennem, be kellett mennem utána a bokorba, mert nagyon-nagyon félt.

2012. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!