Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

4 hónapos a cica, már egy ideje nem tud rendesen kakálni, a hasa mindig elég nagy. Adtunk neki hashajtót, de semmi nem történt. Egyre lassabban mozog és mára már nem is tud menni. Hasa nagy, nem mozog és nyávog.

Mit lehetne vele csinálni?


2012. okt. 27. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem adunk emberi gyógyszert egy állatnak... Állatorvosra nem gondoltál??? Nem veszed észre, hogy szerencsétlen HALDOKLIK??? Hagyod meghalni? Milyen ember vagy te?
2012. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vinni, különben biztos, hogy elpusztul.
2012. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vicuska87 ***** válasza:
43%

A macskádnak súlyos betegsége is lehet, te pedig itt hashajtókat etetsz vele! Nem semmi azért!


Az állatorvos tevékenységről hallottál már!

Nagyon gyorsan vidd el!

2012. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mecse ***** válasza:
100%

"Mit lehet vele csinálni"?


Repülni az orvoshoz, azt lehet vele csinálni. Jó kis bélelzáródásnak tűnik így első ránézésre / olvasásra amibe elég sebtiben bele fog pusztulni az állatod hogyha nem viszed el orvoshoz.


Légyszíves vidd el orvoshoz...

2012. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
"Mit lehetne vele csinálni?" Megfogod, berakod a hordozóba és villámgyorsan elsprintelsz vele az állatorvoshoz, ez az egyik tanácsom. A másik inkább kérdés: féreghajtva volt e? Mert lehet, hogy tele van bélféreggel. Ne várd meg,amíg bélcsavarodást kap és kínok között pusztul el.
2012. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Még olvasni is rossz..

Azért a szegény macsekért Te vagy a felelős!

Hagyod szenvedni? Vidd gyorsan orvoshoz!

2012. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy állat, nem egy plüss, amivel el lehet játszadozni, hogy most ezt meg azt adok be neki, mert beteg.

Főleg ha láttátok, hogy nem javul, mára alig él szegény. Remélem tanultok az esetből.

2012. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem sértegettem itt senkit, de ez már több a soknál. Te teljesen hülye vagy...

De a kérdésedre válaszolva, két dolgot lehet vele csinálni: El lehet vinni dokihoz, vagy hamarosan el lehet temetni.

2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

És ti arra nem gondoltok, hogy nem vagyok hülye??!! Volt már, hogy EMBERI gyógyszerrel gyógyítottam meg állatot, de persze csak mini adagot kell adni, mivel sokkal kisebb.

Egyrészt, MÁSRÉSZT pedig, baromira nincs pénzem drága állatorvosra és bár szeretem az állatokat, de akkor sem kell így meghülyülni, ha nem egyből állatorvoshoz rohangászok és nem nyalom a macskám seggét. Akinek nem inge ne vegye magára, ugyanis volt 1-2 kommentes aki értelmes emberi intelligenciával rendelkezik.

2012. okt. 29. 08:59
 10/18 A kérdező kommentje:

Illetve még annyit, hogy a mai társadalom egyik nagy hibája, hogy az állatnak több tisztelete van mint az embernek. BUTA népség... Szomorúan láttam, amikor adományozni lehetett interneten a rászoruló betegeknek, akkor többen adnak egy kutyának, mint egy kisgyermeknek. Ez az emberi butaság netovábbja...

Tanácsot kértem, nem minősítést!!!

2012. okt. 29. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!