Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

4 hónapos a cica, már egy ideje nem tud rendesen kakálni, a hasa mindig elég nagy. Adtunk neki hashajtót, de semmi nem történt. Egyre lassabban mozog és mára már nem is tud menni. Hasa nagy, nem mozog és nyávog.

Mit lehetne vele csinálni?


2012. okt. 27. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek teszel fel itt kérdést, ha ezek szerint nem érdekel a macskád sorsa? Állatorvoshoz nem viszed, mert nincs rá pénz, csak azt nem értem, hogy akkor minek tartasz macskát. Bármikor jöhet egy ilyen eset, az állattartás meg nem kötelező, hogy mindenképp legyen mindenkinek.

És nem, nem lehet emberi gyógyszert adni egy állatnak, hiába képzeled azt, hogy te vagy itt a doktor Bubó, aki az erdő összes állatán segít.

És kérlek, ne neked álljon még fel! Megmondtuk, mit kell tenni, ha neked ez nem tetszik, akkor nézd végig a macskád haláltusáját és dobd a hulláját egy kukába, nehogy eltemesd, vagy elhamvasztasd, még a végén "egyenrangú lesz egy emberrel", fúúúúújjjj.


Él még egyáltalán?

2012. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és elég szomorú, hogy ha szerinted az segganyalás, ha valaki elviszi orvoshoz a beteg állatát... Szerintem te nem is szereted az állatokat.
2012. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#Ne neked álljon még felJEBB

háháááá

2012. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Vicuska87 ***** válasza:

Sajnálom szegény macskát, akinek te vagy a gazdája!


Mérhetetlen nagy b.nkó vagy!

Hidd el a macskák inteligensebbek mint te!

2012. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, hátha tud rá valaki valami jó házi orvosságot, mint ahogy sok mindenre van. Ha hiszed ha nem ezért van ez az oldal. Ha pénzem lenne nem kérdeznék ilyen "idiótáktól".

Él és virul, nem nektek köszönhetően. Azért van macskám, mert befogadtam, mivel kóbor volt. Szaporodik akármilyen hihetetlen ennek nem tudok mit tenni.

Üdvözletem az ilyen hőbörgő intelligens embereknek mint ti!

Azért, mert valaki szegény lehet állata. Állatok ezrei pusztulnak el azért, mert nincs gazdájuk és éhen halnak. Majd ha befogadsz vagy 3-4 állatot akkor ugass az állatszeretetedről, te Szent.

A macskám gyógyulását akartam, nem a sok hülyeséget. Köszönöm!

2012. okt. 29. 19:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Jól van, te menthetetlen vagy... Előbb-utóbb úgyis elpusztul, akkor majd rúgj bele egyet. És vigyél haza helyette egy másikat, hadd szenvedjen az is.
2012. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nos.Én nem nagyon értek ehhez,de szerintem Is valami bélelzáródás lehet.Igen,állatorvoshoz kellene vinni,de ha nincs miből,nem baj.Tejet ha adnál neki nem tudom segítene-e de a kiscicáknak hashajtó hatású.Nem biztos,hogy ez a megoldás,de talán beválik.Én is fogadtam be macskát.Ez nagyon jó dolog.Szerintem nem kellene kiakadni,azért mert valaki nem tudja az állatát elvinni orvoshoz,mert nincsen miből.VAn az interneten ilyen állatorvos,akinek ha küldesz e-mailt,akkor visszaír,hogy mit tehetsz.Remélem segítettem.
2012. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Él és virul? Hálistennek! Kis cicák születek? Mennyi?

Jól vannak?

Kóbor, befogadott macskánál nem lehet tudni, mikor születnek..Nálunk is születtek már a garázsba..

Erre járt egy kóbor cic, csináltam neki helyet,és egy hét múlva ott voltak a pici cicák.

Mikor felcseperedtek, szerető gazdit kerestem nekik.

Anyjuknak nem, mert úgy a picik születésével nagyon összenőttünk...:)

Na, írj a cicáról, légyszives!!

2012. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!