Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam magamhoz?

Hogy szoktassam magamhoz?

Figyelt kérdés

Van egy pár hetes cicám! Nincs kézhez szoktatva. Nagyon ritkán hagyja magát simogatni de felvenni nem lehet.

Mit, és hogy csináljak, hogy meglehessen fogni is?



2012. okt. 27. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam pár hónapos!

és már úgy 1-2 hónapja itt van!

2012. okt. 27. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg a kajával összekötni a dolgot vagy valamilyen finom falattal, légy türelmes, fogd a kezedbe a jutalomfalatot vagy egy kis darabka kaját amit nagyon szeret és várj ha közelebb megy tedd le neki, és dícsérd közbe, ha kiveszi a kezedből az mégjobb, figyeld a viselkedését közbe fülek állása farok stb. ha "eldobja" magát lefekszik nyert ügyed van, csak fokozatosan vedd fel és soha ne a hátára fordítva!!! ne babapózba!, hanem úgy hogy a hasija legyen a karodon, kitartás és türelemmel menni fog, hagyd, hogy ő engedje a simit és a kézbevételt
2012. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Míra98 válasza:

Igen, fő a kaja! Nekem is volt cicám, és ha minden nap eleget törődsz vele, akkor meghállálja!

De, ne erőltesd a simogatást, ha látod, hogy ideges.

2012. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cicám volt kisfiú,kislány 7 hónaposak.A fiú cica nagyon nyalis ,kedves macsek volt,mindenkihez ment dörgölőzött,és sajnos el is veszett.Valószínű,hogy ellopták.A kislány az elég távolság tartó,és csak akkor engedi magát simizni,mikor ő akarja,és magátol odajön.Szóval minden cica más,de ha sokat foglalkozol vele biztos viszonozza a szereteted az ő kis sajátos módján.:)
2012. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!