Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már 1 napja nem jött haza a...

Már 1 napja nem jött haza a cicám, nagyon szeretjük. Mit tegyek, van még remény?

Figyelt kérdés
2 éves kandúr, nincs ivartalanítva, nagyon hiányzik már most. Falun lakunk, kinti cica de napközbe bejöhet a házba. Soha nem csinált olyat, hogy etetésre nem jött haza.
2012. okt. 27. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
1 napja?:DD Majd ha fél év múlva nem kerül elő akkor már para van.De van amelyik 3 hónapra elmegy és utána visszajön,1 nap az semmi ::) Nekünk fél éve eltűnt egy nőstény macsunk azóta sem került elő,de szerintem nem is fog :(( . De a kanmacskáknál más a helyzet.
2012. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez a cica mindig hazajött, szerintem egy hétig van még remény :'(
2012. okt. 27. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy bezárták valahová véletlenül.

Azt tudnod kell, hogy a nem ivartalanított kandúrokat ütik el leggyakrabban autóval.

Ha hazajön, vigyázz rá jobban, és jót tennél vele, ha ivartalaníttatnád.

2012. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 2 éves korban kezdett el jobban kóborolni, szinte egész nyáron alig látom, csak etetésnél. Ivartalanítani fogom, még tavasz előtt. Most, télen, felhízlalja magát és egész nap alszik és szerencsére szem előtt van. :)

Még az ivt. nőstényem is volt, hogy eltűnt egy napra, pedig ő egyáltalán nem szokott kóborolni, legfeljebb a kert hátsó végében lévő mini bambusz erdőben. :) Jól megijedtünk, de másnap este jött etetésnél.

Szerintem ne aggódj, visszajön ha nem zártátok be ti véletlenül vagy valaki más valahová. Az ivartalanítás viszont nagyon ajánlatos, még kora tavasz előtt!

2012. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 nap után jött haza a nőstény cicánk, de sajnos már nem tudott a saját lábán hazajönni, mi találtunk rá a házunktól nem messze, sajnos azóta sem tud járni. :( De nem akarlak elszomorítani, csak elfordulhat hogy baja történik.

Viszont a kandúr cicánk sem jött haza 1 napig valaki bezárhata, mert utána hazatért egészségesen. :)

2012. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy nap az még semmi. Nekem is kandúrom van, és sajnos ő is mostanában kezdett el jobban csavarogni, főleg egy pár házzal arrébb ahol sok macska lakik. sajnos jelenleg nincs pénzem ivartalanítani ezért jobban vigyázok rá. etetésre mindig ittvan, éjjelre is bekéredzkedik a kamrába és ott alszik.
2012. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak hazajönne, 2 napja esik az eső, nem tudom mi lehet szegénnyel :'( Volt pár éve egy cicám, hazajött egy hét után, egy másikat meg elütöttek, suliból jöttem haza és az út közepén volt a gyönyörű fekete macsek elütve. Holnap körbenézek mindenhol, valahol valami nyomának kell lennie. Gondoltam plakátra, de az 1000 fős településen mit érek vele, ráadásul a közelünkben erdő is van. De a remény hal meg utoljára! Csak hétvégén lakok itthon, ezért nem nagyon tudok rá figyelni. Kismacska kora óta nálunk van, szinte már családtag.
2012. okt. 27. 23:41
 8/15 A kérdező kommentje:
Megkerült a cicus, pont délben nyávogva, sántítva, de hazajött. Éppen akartam írni, hogy nincs nyoma, újból keresem. Mindenki happy, főleg én. Valahol bezárva volt, mert nincsenek rajta az eső, hó nyomai. Talán sosem derül ki hol volt, kibántotta. Köszönöm mindenkinek a választ. Hihehetetlen, hogy hozzánknőnek ezek a kisállatok :)
2012. okt. 28. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett :))
2012. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát a kezdeti öröm hamar elmúlt, a cica ugyanis csak alszik, nem eszik, nem iszik, kedvetlen. Mit tegyek?
2012. okt. 29. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!