Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám fúj a kölykeire?

A macskám fúj a kölykeire?

Figyelt kérdés
Amikor a macskám a kölykei közelébe ér, fúj, morog, és párszor nekiugrott a kölykeinek, de én elvittem ottan. Mi baja van? Velem, meg a szüleimmel és a tesómmal normális...

2012. okt. 29. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a kicsik? Szoptatja őket rendesen?
2012. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mekkorák lehetnek a kölykök, de a szomszédom macskájával is ez a helyzet. Mi már rájöttünk, hogy jönnek az újabb kölykök és ezért nem tűri meg az előzőket maga körül. Lehet, hogy nálatok is ez a helyzet, csak még nem lehet látni, hogy vemhes a macska.
2012. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már nem szopnak a kölykök, 4 hónaposak, tápot és konzerv kaját adunk nekik.
2012. okt. 29. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez gyakran előfordul. Az anyjuk már küldené őket önálló életet élni, 3 hónaposan már el szokták választani a kicsiket.

Ezért, ha valaki szeretne kismacskát, ne ellesse a macskáját, mert nagy esély van rá, hogy nem bírja meg maga mellett a kölykét, vagy maga az anya hagyja el a házat.

Ha kell kismacska, máshonnan kell hozni és azt barátjának fogja tekinteni.

remélem tanultál a dologból és legközelebb nem elleted, hanem ivartalaníttatod a macskát. Nem beszélve a kölykökről, majd azok ellenek évente kétszer, ha lány is van köztük?

2012. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most akarjuk ivartalanítani őket.:)
2012. okt. 29. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor oké ;)
2012. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt.. Sajnos ahogyan felnőttek a kicsik, az anyjuk már nem kötődött többé hozzájuk. :( ez természetes
2012. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nagyszüleimnek régen volt egy Samu nevű nőstény macskájuk vidéken (4 évesen neveztem el Samunak, mert előtte volt egy ilyen nevű kandúrunk... Gyermekkori kreativitás XD ) És annak volt egy nőstény kiscicája, aki ha jól emlékszem, tőlem a Virág nevet kapta. Virág már felnőtt volt, ivarérett, de Samu hagyta, hogy szopjon :D
2012. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!