Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicus kaparja a szúnyoghálót...

A cicus kaparja a szúnyoghálót. Hogyan lehetne leszoktatni?

Figyelt kérdés
3 hónapos,kinti cica.Ha kimegyek hozzá és játszok vele,utána meg beakarok jönni elkezdi kaparni a szúnyoghálót,gondolom akar utánam jönni,viszont anyáék nem nagyon engedik hogy benntlegyen.Néha kapar akkor is ha szimplán meglát valakit az ablakból.Úgy próbálom leszoktatni hogy ha kapar tapsolok egy erőteljeset és határozottan mondom hogy "NEM".Erre általába abbahagyja.Mit gondoltok ha mindig elismétlem ezt a mozdulatot ha kapar le fog rólla szokni?Vagy esetleg más módszert tudnátok ajánlani?
2009. aug. 10. 20:23
 1/6 anonim válasza:
65%
Nekem van egy módszerem, ami bevált:vizipisztoly, vagy olyan virágpermetező amin lehet állitani az erősséget.Ha kapar akkor egy két spricc, és előbb utóbb leszokik róla, és senkinek nem lesz semmi baja:))))
2009. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
a bors illatát nem szeretik a cicák. esetleg egy kis borsot lehetne hinteni a környékre.
2009. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)Az elsővel annyi a gond hogy én már "belül" vagyok azaz a lakásba a cica meg kívül így nemtudnám őt lespriccelni.Esetleg ha akadnak még válaszolók,azt szívesen fogadom.
2009. aug. 10. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

fújd be macskariasztó spray-vel (ne a legolcsóbbat vedd, inkább közép árfekvésűt), az elűzi a cicát, de nem árt neki :)

pl. [link]

[link]

hátha ,,meggyőzi" a cicát:)

2009. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked ezek a spray-k beválltak? Én csak egy fajtát próbáltam, és az nagyon nem :(

Korábban feltettem egy kérdést hogy tud a valaki olyat ajánlani, ami hat is, de csak kröhögtek hogy olyan nincs. :)

Te ezeket már próbáltad? Olyan jó lenne találni egy hatásosat. :)

2009. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a macskariaszto sprayt az en cicam is kiröhögte :)
2009. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!