Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eladó Brit rövidszőrű valahol?

Eladó Brit rövidszőrű valahol?

Figyelt kérdés
Győr-Moson-Sopron megye környékén keresek eladó fekete Brit rövidszőrűt!A szürke is tökéletes. linkeljetek párat árakkal együtt.(kant keresek)
2012. nov. 4. 12:19
 1/4 Mecse ***** válasza:

Most én leszek a közellenség, de; ugye nem várod el hogy szaporítókat linkeljünk ide neked?...


Ha olyan cica kell ami úgy néz ki mint a brit rövid szőrű mindenben, kivéve az árát, az eléggé problémás.


Tenyészet pedig van egy pár az országban szóval gondolom te is megtalálod őket ha rákeresel, elég sokban van is most aktuális alom.


Ha alapból tenyészet ajánlására / linkelésére gondoltál, akkor elnézésedet kérem az első 2 mondatomért.

2012. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] itt gyönyörű cicák vannak válogathatsz :)
2012. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. nem vagy közellenség de tényleg tenyésztő ajánlására gondoltam.de most már az is lehet h csak egy sima cicus fogadunk örökbe menhelyről:)
2012. nov. 5. 06:59
 4/4 Mecse ***** válasza:

Értem! Örülök hogy nem bántásnak vetted amit írtam.


Elég nehéz így találni cicust hogy már mindent előre tudsz milyennek akarod :) Főleg hogy a nemét is kikötötted.


Kicsit körülnéztem és bár rengeteg helyen van aktuális alom, színben egyik sem "stimmel" :).


Egyetlen egy fekete füst-színű brit cicust találtam bár ő már most 7 hónapos és kislány... Azért ide linkelem neked hátha beleszeretsz :


[link]


Az is remek ha örökbe fogtok fogadni és otthont adtok egy rászoruló cicusnak! :)

2012. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!