Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet kiscicát találni?

Anna9 kérdése:

Hol lehet kiscicát találni?

Figyelt kérdés
Hol szoktat kiscicákat kitenni ,mert mindenhonnan hallom ,hogy találtam egy kiscicát ,de én sosem találok semmilyen kisállatot.:(

2012. nov. 5. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hol laksz? :) Mi múltkor találtunk egyet, de előkerítettük a gazdiját, de szerintem ránk akarja sózni a kismacskát.:( Szívesen odaadnám neked ha vigyázol rá, maximum azt mondod hogy te találtad.:D

Amúgy csak viccelek, nem hiszem hogy olyan szerencsénk lenne, hogy itt laksz. :)

2012. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én spec a kukában találtam a mienket, egy napos korában április közepén. De ne akarj inkább ilyesmire vállalkozni, egy ilyen cica felnevelése "teljes műszakot" kíván. Nincs olyan, hogy most haverokkal vagyok, még amíg suliban vagy, azalatt is meg kell etetnie valakinek legalább kétszer, ha nem 3X
2012. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!