Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen ötletet tudtok, hogy a...

Milyen ötletet tudtok, hogy a cica újra jó étvággyal egyen?

Figyelt kérdés
Fizikai gondja nincs, csak keveset eszik. Pláne, ha én adom neki, anyósomtól viszont más kaját elfogadja (darling, kitekat). Az én prémium tápomat, az alutasakos kaját, és egyéb minőségibb kaját nem.
2012. nov. 7. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyósod ne adjon neki egy darabig enni és te se kb fél napot. Várd meg, míg kunyerálni nem kezdi az ételt, akkor gondolom meg fogja enni.
2012. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mecse ***** válasza:

Minden macska (és élőlény) egyedi olyan tekintetben is hogy mennyit eszik.


Nem fogsz tudni egy alapvetően alacsony étvágyú cicust megtömni ha ő nem akarja.


Egyébként pedig hogyha egészségügyi gondja nincsen, akkor kipróbálhatjátok hogy nem adtok neki enni, illetve csak azt hagyjátok előtte amit szeretnétek hogy megegyen (ebben az esetben a prémium tápot). Hidd el nekem nem fog éhen halni olyan módon hogyha előtte van az eledel.


Egy ideig biztosan remélni fogja hogy valakinek "megesik rajta a szíve" és ad valami olyat amit jobban szeret, de aztán belenyugszik és meg fogja enni prémiumot.


Viszont ahogy mondtam is, a mennyiséget ő választja meg, hogyha ő nem egy haspók macsek akkor nem fogtok előle tudni azt csinálni ha megfeszültök sem :).

2012. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mecse ***** válasza:
Anyám. A hiányzó betűket képzeljétek oda a hozzászólásomba... :D
2012. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

Azért eszi anyósod által neki adott (szar) tápokat, mert abban van cukor-ízfokozó-éppen azért, hogy jobban egyék a cicák. A prémium kajában -ha jó-pedig ilyenek nincsenek...

Ne engedd anyósnak, hogy adjon neki-ahogy előttem már javasolták, de ha így sem eszik, akkor válts tápot(persze csak jóra), ne szupermarketes kaját kapjon.

2012. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Én is erre jutottam, csak itthon mindenki beleszól, meg én vagyok a hülye, hogy nem tömeg kajával szeretném etetni. Mert minek, ha azt nem nem akarja. Kérdezik?

Csak megerősítést akartam, meglett.

Sosem volt nagy étvágyú, de nem erőltetem soha. Nem is fogom. Így is hatalmas. És még nőnie kéne, látszik a bőrén.

köszi még egyszer

2012. nov. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!