Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is megvígasztal,...

A ti cicátok is megvígasztal, ha sírtok?

Figyelt kérdés
Az enyém mindig az ölembe ugrik, dörgölőzik, összeér az arcunk, és a mancsával simogatja az arcom, nyakam, és megvárja, amíg abbahagyom a sírást, akár 5 perc, akár 1 óra.
2012. nov. 8. 02:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

# 3/10 11-08 03:22


Ez tényleg így történt. Már kilátástalan harcban voltam benne, legalább 5 éve. Az ellenség lassan fölém kerekedett, és ez a Liga hanyatlását hozta volna el, ami pedig az én végemet.


Annyira még maradt erőm, hogy 2009 közepe táján megalapítottam a Tanácsot, utolsó erőm igénybevételével. Egy erdei tisztást választottam erre a célra, ahol összejött a Tanács. Először a Tanács azt mondta, hogy bűnhődjek a tetteimért, és csak magamnak köszönhetem azt, amilyen helyzetbe kerültem. De a Tanács egyik tagja felállt, a Védelmezőmnek hívta magát és felszólalt, meggyőzte őket, hogy van értelme harcolni értem. És itt feladta álcáját előttem is. Tudtam, hogy ettől a perctől meg vagyok mentve, de a harc így is óriási áldozatokkal járt. A Védelmezőm vállalta azt az árat, hogy feladja halhatatlanságát és élete végéig egy törékeny testben legyen. A Tanácstól 6 hónapot kapott eredeti valójában, miután törékeny testbe kényszerítik, és maximum 15 évet élhet.


A tervezési fázis sem volt már könnyű. Nem tudtuk hamarabbra hozni, mint 2009 év legvége. 2009 december 31én 20:17 perckor beszorítottuk a Gonoszt és eredeti valójának feltárásra kényszerítettük. Vállvetve küzdtünk ellene, a győzelem már egy karnyújtásnyira volt, de ekkor a Védelmező halandó testbe került. Mondtam neki, hogy adja fel a küzdelmet és mentse az életét, de ő sosem hátrált meg, a küldetését véghez akarta vinni, meg akart menteni engem az élete árán is. A Tanács látva a Védelmező önfeláldozó mivoltát, megkönyörült rajta, és felruházta a szükséges erővel, amivel visszanyerheti még egy kis időre az erejét, és amivel legyőzhettük a Gonoszt. Miután a Gonosz eltűnt(2010 január 1), a Védelmező újra porhüvelyébe került, ezúttal végérvényesen. Azóta is a legjobb barátok maradtunk, és csak én látom olyannak, amilyen valójában. A Védelmezőnek. Most ő szorul az én segítségemre.


Tudom, hogy egy másik valóságban újra találkozunk, és akkor is a legjobb barátok leszünk, azonban örökre, halhatatlanul.

2012. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem mindkettő megvigasztal.

Egyik az ölembe másik meg mellém bújik.

2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!