Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy bírja a cicátok a hajszár...

Hogy bírja a cicátok a hajszárítót?

Figyelt kérdés

Úgy értem mikor őket szárítjátok! :)


Nekem 2 cicám van az egyik még hanyadt is vágja magát a másik meg egyáltalán nem szereti.. :S



2012. nov. 8. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi nem fürdetjük, minek? Kint van egész nap, sose jön be.
2012. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megszárad magától. Soha nem hajszárítózom az állatokat :D
2012. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesbe hozok néha haza kiscicákat, és van, aki fürdésre szorul. 10 macskából csak 1-2 van, amelyik olyan szinten nem bírja a hajszárítót, hogy sehogy se lehet lefogni. Ilyenkor csinálom azt, hogy berakom boxba, és kirakom a sütő elé. :)
2012. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírja.. A fürdetést is minimumra csökkentettem..

Kész tortúra..Nem egy emberes meló.

Még hajszárító is? Világgá menne.

Fürdetés után 2 hétig utál engem.

2012. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én se nagyon fürdetem a cicát. De most megfürdettem sose volt hajszárítóval szárítva de tűrte sőt élvezte. :D Ezen meglepődtem :D Sokan mondják, hogy ő különleges cica. :D
2012. nov. 8. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk nagyon fél a porszívótól és a hajszárítótól is. Lehetetlenség volt megszárítani fürdetés után. Bár a mi cicánk benti, úgy hogy nem visszük túlzásba a fürdetést. Így is szép tiszta, mivel rendszeresen mosakszik :)
2012. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az enyémek is bentiek nem mennek ki. Csak már régen voltak fürdetve aztán megfürdettem őket. :D
2012. nov. 9. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyáron mi hagytuk magától megszáradni, úgy is dög meleg volt. Télen azért félő hogy megfázik, de ha jól áttörlitek és a fűtés mellé helyezitek, akkor nem gond szerintem:)
2012. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Benti cicák írtam már! :D

De azért köszi a választ!

Meg mindenkinek köszi aki válaszolt. :)

2012. nov. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!