Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Friskies sterile Cats...

A Friskies sterile Cats macska táp jó az ivartalanított macskámnak?

Figyelt kérdés

A 2 éves kandúr cicámnak lenne csak a minőségére gondolok.

Hatásos vagy csak írja ?

Ma vettük de a macskának ízlik de nem tudom jó e neki

Előre is köszönöm :D



2012. nov. 9. 17:39
1 2
 11/14 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

a friskiest eleve felejtsd el, mert nem jó táp. Csak reklámfogás a sterilizált cicáknak való.. más gyártótól is általában. A természetben sincsenek külön egerek, madarak a cicáknak!

Összetételét le tudnád írni? Ugyanis a neten(!!) nem találtam sehol. Pedig az mutatja meg egy tápról, hogy milyen.Ha jó minőségű kajával eteted és még nincs baja, akkor nem kell spéci gyógytáp.

Én azt vallom, hogy egy jó tápban nincs cukor, szinezék,ízfokozó, tartósítószer és gabona!!! Hús viszont annál több, mivel a cica ragadozó.

Majdnem 3 évesek a cicáim, a steril kandúr cicámnál én is fontosnak tartom a megelőzést,ezért figyelek a jó minőségű tápra (acana, orijen-mivel kevés kell belőle,hosszabb távon jobban megéri az árát)és hogy eleget igyon. De! Én adok néha nyers húst(persze nem disznót) és naponta jó minőségű konzervet, tasakost. Csakhogy őfelsége nem akarja mindig megenni a nedvestápot..

Szóval inkább egy jobb minőségű táp, amiben sok a hús!!

2012. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kifejezetten gyógytápot nem szabadna vele ha egészséges, legalábbis az orvosok nem javasolják.

Szerintem kérj tanácsot egy dokitól, az a legtisztább.

2012. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerdán kérdezi meg anyu a dokit mert akkor lesz a varrat szedés mert szerdán lett ivartalanítva.

Szegény rejtett herés és műteni kellet

2012. nov. 11. 22:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Majd írd meg hogy mit javasolt.

Jó hogy így törődtök a cicával. :)

2012. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!