Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kismacskám, aki a...

Van egy kismacskám, aki a héten töltötte be a 10. hetét. Nos mi már kb. második hete visszük folyamatosan az állatorvoshoz. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Először infuziót kapott, aztán pedig ránk sózott egy olyan szárazeledelt, amit meg se eszik a cica. Azután megint vittük, megint valami eledelt adott, de azt is csak nagy nyűggel ette meg. Aztán egyik nap megint vittük és azt hitte, hogy víz van a gyomrában (mert nagy volt a hasa), megultrahangozta és csak a kaja, amit megevett az volt benne. Most meg úgy vittük vissza, hogy ma már kaphat oltást (az orvos ajánlatára), erre megint a hasával volt elfoglalva. Kitalálta, hogy vigyük el másnap is úgy, hogy előtte 6órán át ne egyen és aztán megröntgenezik. Már nem tudom mit tegyek, ismerőseim azt mondják, hogy csak le akar húzni a doki minket, hogy össze-vissza mondja, hogy mi van, mit tegyünk, stb. Vigyem el másik orvoshoz? Ha igen, ajánlanátok egy jó állatorvost ajánlani Pesten, vagy Budapest közelében?

2012. nov. 9. 21:13
1 2
 1/17 intrepid ***** válasza:
100%
Egyet nem írtál, azt, hogy mi a búbánat baja van a cicádnak, hogy folyton az állatorvoshoz hordod. Menj el egy állateldeleshez, beszélgess vele, és ő ingyen ad tanácsot neked, hogy mit csinálj a cicáddal. Szerintem az állatorvos megtalálta benned a fejőstehenet, és most feji.
2012. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem is mondta, hogy mi a fészkes baja van. Az tény, hogy beteg volt, és azóta nem olyan jó a kedélyállapota, de az étvágya visszatért. Tényleg olyan nagy gond lehet, hogy egy 10hetes kismacskának nagy a hasa evés után?
2012. nov. 9. 21:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy másik orvoshoz is!
2012. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a kismacskáknál nem ritka, hogy evés után nagy lesz a hasuk. Ez a baja az orvosnak?
2012. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Valamivel csak el vittétek.....hasmenés, köhögés trüsszögés..vagy csak úgy elvittétek kivizsgálásra?


Engem is lehúztam kb. 30 ezerrel... :D

Aztán csak étrend változtatást kellett csinálnom..pff.. :D

Küldj képet mekkora hasa van a cicának.

2012. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hasmenése volt, és párszor hányt is. Aztán infuzióra került, meg kapott vitaminokat meg etettük is rendesen, tehát most nagyjából jól van. Holnap megpróbálok csinálni róla képet. Amúgy tényleg nagy pocakja lesz, és kemény is. Nagyon félek, hogy valami baja van.
2012. nov. 9. 22:10
 7/17 anonim ***** válasza:

ha nagy és kemény a poci akkor az is lehet, hogy férges vagy esetleg lenyelt valamit. ez eszébe jutott az orvosnak?

az ultrahangon elvileg látni kellett volna mindkettőt...

2012. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak ebben a korban olyan volt a pocka, mint ahogy te most leírtad. Először én is azt hittem hogy baj van, de nem volt semmi gond.

Azért a biztonság kedvéért vidd el egy másik dokihoz is hogy biztosan nincs e baja, de szerintem már nem lesz.

2012. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Vicuska87 ***** válasza:
44%

Az orvos FiP-re gyanakodott, ezért az ultrahang.

Nem gondolnám, hogy az orvos leakarna húzni benneteket, csak alapos!

Végre egy állatorvos, aki nem csak két méterről néz rá a cicára!

De ha gondolod, vidd el egy másik dokihoz, de az előzményeket is mondd el neki!

2012. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vidd el másik állatorvoshoz (tapasztaltabbhoz), hogy ő mit lát ebben az ügyben. Én azt mondom, hogy csak le akar húzni titeket, mert normális állatorvos mondja a teóriáit.
2012. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!