Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak-e itt gazdik, akiknek...

Vannak-e itt gazdik, akiknek vesebeteg a cicája?

Figyelt kérdés

Mai nap kaptuk meg a diagnózist vérvizsgálattal: vesebetegség :( Még most ocsúdok fel...

Egy kétéves, ivartalanított, törzskönyves Maine Coon cicáról van szó. Két (!!!) éves...

Az orvos ellátott néhány tanáccsal, gyógyszeres kezelésre nem szorulunk (remélem, a későbbiekben sem kerül erre sor). Azonban diétára szükség van, illetve immunerősítő cuccokra. Vettem egy rakattal. De hogy hogyan parancsolom bele, azt még nem tudom. Tapasztalatokat szeretnék kérni, illetve tanácsokat, hogy hogyan tehetném könnyebbé az életünket, ha már ilyen nehéz helyzetbe kerültünk. :(


Nagy kincs ám a cica egészsége, becsüljétek meg, amíg megvan, mert utána nagyon nehéz lesz. :(

Én megbecsültem, megadtam neki mindent, prémium kaja, törődés, szeretet és imádás. És így jártunk. Nem értem. Nem értemmm!



2012. nov. 15. 11:11
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Hogy van azóta Motyó? 😊

Remélem, minden rendben veletek!


Sajnos nálunk kiújult a veseelégtelenség közel 11 évesen, kreatinin: 350, többi érték egyelőre okes. A 8 évvel ezelőtti esethez képest most korábban diagnosztizálva lett. Hátha ez lesz a szerencsénk. Újra elkezdtük a terápiát. Kérlek, szorítsatok nekünk 🥺☺️

2021. jún. 16. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!