Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan nyugtassam meg a cicámat?

Hogyan nyugtassam meg a cicámat?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt a cicám annyira megijedt a csengőtől, hogy jóformán ki sem jön a hálóból. Ha ki is kell mennie, laposkúszásban közlekedik! Nagyon megijedt. Már mindent bevetettem, hogy megnyugtassam, de eredménytelenül. A szobában nagyon jól érzi magát, játszik, eszik. néha kiles, de megijed. ha esetleg valaki közeledik a nappali felől, úgy rohan, mint akit üldöznek. Mit tegyek? el fog ez múlni nála?

2012. nov. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben egy darabig időnként csengetnék, hogy megszokja a hangját, és rájöjjön, nincs mitől félnie.
2012. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam ajánlani én is,mint az első!.o)
2012. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam. Megfigyeltem, hogy fél felugrani bárhová is, olyan kis setén mozdul. Ha meg felrakom, morog. Azt hittem fáj neki, de ha játékról van szó, akkor össze vissza tekeredik és egy hangja nincs. Szóval nem értem.
2012. nov. 16. 06:15
 4/4 anonim ***** válasza:
támogatom az 1. válaszolót de szerintem még ez mellé azt is lehetne hogy elmész a folyosón és ha tőled is megijed akkor a szobába bemész (vagy ahol a cica van) odahívod magadhoz vagy megfogod és elkezded simogatni mert az megnyugtatja ..
2012. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!