Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicámnak?

Mi baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kiscicám, körülbelül 1 hónapja megy a hasa, és már teljesen tanácstalanok vagyunk. Előtte csak jó minőségű kaját kapott a pici, féregtelenítve is volt( féreghajtóval is próbálkoztunk), állatorvoshoz már vagy 5ször elvittük, adott neki injekciót meg felírt gyógyszert ami elvileg megtisztítja a beleit és megfogja, napi 3szor kell adni a cicának belőle, de semmi. Van, hogy napi 4szer is wc-zik de van olyan, hogy csak egyszer. viszont mindig nagyon híg. Amúgy gyönyörű teremtmény, tipikus whiskas cica. Segítsetek légyszíves! :(

2012. nov. 22. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
tölgyfakéreg tea. viccen kívül. tapasztatalt, csak kutyával...
2012. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
33%

Másik állatorvos!

Rengeteg betegséghez társítható a hasmenés!

Férgesség, parvo, bélgyulladás, stb...

2012. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg még valami ötlet, ha ezek nem válnának be?
2012. nov. 22. 19:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már 2 állatorvosnál is volt..
2012. nov. 22. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a jó minőségű kaja kicsit erős neki. Nem túl magas a fehérjetartalma? Állítólag a rizs fog. Keverd össze neki főtt csirkemellel(vágd a husit nagyon apróra)
2012. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt hasmenéses gondja, véres széklete volt. Megjártam több állatorvost, ügyeletet, gyógytápot, injekciót, mindenfélét kapott, már vagy 30.000-et ráköltöttem, de nem sajnáltam tőle. Többszörösen féregtelenítettem. Amikor már mindent kipróbáltunk, és semmi nem hatott, mondtam is a macskámnak, hogy kész, most várunk, hátha elmúlik mégis magától és elmúlt. Úgy gondolom, meg nézegettem neten is, hogy van olyan hasmenés, amit egyszerűen kinőnek a macskák, ahogy megerősödnek, növekednek. Azért heti egy immunerősítő injekciót kaphat, az biztos segít neki.
2012. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:
Ami hasfogó, az a főtt rizs, főtt csirkemájjal! Próbáld ki!
2012. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsozsó^^ válasza:
A rizs tényleg hatásos,de ha az sem segítene, akkor patikában lehet kapni széntablettát. Kutyusnál használtuk többször is, mindig hatásos volt. De ahogy előttem is mondták, akár magától is elmúlhat.
2012. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!