Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyakörvet tettem a macskámra,...

Nyakörvet tettem a macskámra, de nagyon utálja, folyton piszkálja, meg van vadulva, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Muszáj neki nyakörv, mert nyaralni visszük holnap, sokat lesz a szabadban, és a nyakörvön lóg a kis tartó, amiben benn van a nevünk, telefonszámunk arra esetre, ha elveszne. Mit tegyek, meg fogja szokni? Mennyi idő alatt? Nem állítottam neki szorosra az örvet.
2009. aug. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét a rászokási idő !
2009. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik cica hamar megszokja. Én bolhaírtó nyakörvet akartam a cicára, de leszedtem róla, mert féltem hogyha elcsászkál beakadhat neki és megfullad.

Bár ez nem a Te esetedre vonatkozik. Nekem póráz a cicámnak olyan van amit az elős lábai mögött és a nyakán lehet összefűzni. A cica elég hamar megbarátkozott vele!

Hasonló mint a szügyhám. Az az első lábak előtt és után kapcsolható össze szerintem az a legjobb. Ilyet szerettem volna, de az éppen akkor nem volt és sürgősen kellett, mert akkor pórázra kellett rakni a cicust :(

2009. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fura, hogy ennyire idegenkedik tőle, más macskámnál ilyet nem tapasztaltam, amikor bolhaírtós nyakörvet tettem rájuk. azoknak fel se tűnt, hogy van rajtuk valami... ez meg összevissza fetreg, vadul nyalogatja, piszkálja a mancsával az örvet. bár most úgy látom, nyugiba van.
2009. aug. 16. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hipp-hopp meg fogja szokni, szerintem reggelre már nem fog cirkuszolni. De ne vedd le róla, hadd szokja.
2009. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!