Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell a csomósod...

Jeannie kérdése:

Milyen gyakran kell a csomósodó almot teljesen cserélni? Miért jobb a szilikonos alom? Hosszúszőrű cicának melyiket érdemesebb kitenni?

Figyelt kérdés
Sparban vettem csomósodó almot, szépen összeáll benne a nedvesség, de egy kicsit érzem a szagot akkor is, ha kiszedtem belőle mindent, mintha maradt volna benne valami. Érdemes ilyenkor másik fajtára átállni, okozhat ez valami bajt? Mivel a wc mellett van, a szag nem zavaró, és mindig amikor odamegyek, kiveszem ami termelődött. Milyen gyakran tegyek bele új almot, és dobjam ki az egészet? Hallottam a szilikonos almokról, azok miért jók, megéri valami miatt arra váltani? Hosszú szőrű cicám van, melyik lenne neki a jobb? A mostanival semmi baj nincs, nem ragad bele a szőrébe, nem is nagyon hordja szét a darabkákat, mire kiér a fürdőből, lepotyog róla minden :)

2012. nov. 23. 08:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Kingstart veszek, nekem a kisállatboltban ezt ajánlották. Itt 2730Ft 10L, de egy macskára nagyon sokáig elég, megéri az árát.
2012. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vettem Aldis SHAH almot, már bele is "költözött" a cica, és nem csalódtam, abszolút rendben van. Sokkal kisebb és nehezebb, nem szétesős gombócok keletkeznek, és a kakit is szagtalanul tartja. Köszönöm a szilikonos almokról a tippeket, ki fogjuk próbálni azt is, amint a pénztárca engedi :)
2012. nov. 27. 09:30
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A szilikonos annyira jó, mint a női mellben


amiről a 13.36-os beszél, az a Dog's best, nevű alom, ami rózsaszín csomagolású, valóban a legjobb, és a legdrágább is egyben

én is azt használom

az Aldiban az a jó, hogy messze a legolcsóbb termékei vannak, és elég jó minőségűek is, szóval ha nem zavar, h nem lehet lehúzni a wc-n, akkor jó az is

2012. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Aldi van két utcányira tőlünk, úgyhogy az elég kényelmes nekem, és be is vált az alom.
2012. dec. 4. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!