Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Életben fog maradni?

Életben fog maradni?

Figyelt kérdés
Ma amikor hazaérkeztünk,láttam hogy a macskáknak külön kialakított hely le van takarva.Rögtön megijedtem.Leszedtem a fóliát róla.és egy rongy volt benn.az alatt volt a cica.leszedem a rongyot és látom hogy a macska tiszta sár és csak bágyadtan fekszik.Akkor jött a testvérem és mondta hogy hagyjam őt pihenni.Még azt is mondta hogy az udvar közepén találta és hogy nincs semmi külső sérülése,vagy csak nem látszik.Életben maradhat?Nem tud járni és nem is sír hogy fáj neki valami.Fiú fél éves cica.íHa esetleg továbbra sem tudna járni,hogy etessem?Nagyon szeretném ha meggyógyulna!!Bocsánat a hosszú szövegért.

2012. nov. 23. 15:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%

vidd el állatorvoshoz

ha még azt sem tudod, mi baja van, mi honnan a fenéből mondanánk meg?

2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
Orvos...
2012. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kutya tette vele,vagy verekeett vagy mérgezés.de állatorvoshoz nem vihetem.Ha egy kutya eltörte a gerincét,az vérezne?
2012. nov. 23. 15:46
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz kéne vinni.

Te semmit nem tudsz tenni. Adj esetleg neki cumisüvegből tejet, és melegen legyen. Akár megeshet hogy kocsi, kutya kapta el. De ha nem viszed orvoshoz meg fog halni. Mikor én kicsi voltam a cicám ugyan így járt. A pincébe vitték mamámék hátha megmarad, de meghalt.. erről én páréve kaptam információt. Szóval ha elviszed lehet megmarad, de ha nem akkor meg fog halni. Ez a fájdalmas igazság.

2012. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, egyébként a gerinc sérülés nem minden esetben vérezhet. Ha nem nyílt torés akkor nem. De ne mozgasd a cicát mert fáj neki. Pl. eltorik valamid és mozgatnak akkor az neked is fájna.

Sokkal nagyobb baj az, ha nem kívül van sérülés mert akkor legalább el tudsz indulni valamilyen szálon.

2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem, miért nem viheted?

Hány éves vagy?

Szüleidnek mondd meg, hogy vigyék el, vagy nekik nem ér pár ezer ft-ot a macska? Gondolom nem.

Az állatkínzást büntetik, börtön is járhat érte, kár, hogy ilyenkor nem lehet feljelentést tenni.

2012. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
52%

Istenem, miért vállal állatot olyan, aki az alapvető szükségleteit, - mint pl az állatorvos baj esetén - sem tudja biztosítani?


Ha nem viszed orvoshoz, akkor nem tudunk mást javasolni, honnan tudnánk mi baja? Ha csak ennyire vagy képes, akkor nézd végig a haláltusàját. Aztàn ígérd meg magadnak hogy soha a büdös életben nem vállalsz többé semmilyen állatot, mert alkalmatlan vagy gazdinak.

2012. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Vicuska87 ***** válasza:
58%

NE TARTS MACSKÁT!!!


Mi az hogy nem viheted állatorvoshoz? Inkább végig nézed a haláltusáját?

Gratulálok!!!!

2012. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok! nem tudom egyedül elvinni állatorvoshoz!! Félek ha belerakom valamibe,rögtön meghal(Pl.Gerinctörés).Erre senki nem gondol?? Értelmes válaszokat kérek.És nem szivesen nézem végig a halálát.Több macskám is van,ők tök jól vannak.Én még soha nem voltam állatorvosnál.Soha nem adattam be egy védőoltást sem a cicáknak.Mégis több éve élnek.
2012. nov. 23. 16:10
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég...
2012. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!