Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Felnevelhetem én? És életben...

Felnevelhetem én? És életben fog maradni?

Figyelt kérdés
1hetesek a kinyuszik,8db született,ez volt az anyának a 3.ellése!Az egyik kisnyuszi valami miatt folyton kijön a fészekből!Egyedül van,miközben a többiek békésen elvannak!Az anyja nem foglalkozik vele!Arra gondoltam h kiveszem és felnevelem én!Lehet kapni cicáknak való tápszert ami jó a nyulaknak is!Mit gondoltok mit tegyek?!
2011. ápr. 4. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem foglalkozik vele,akkor etesd te,életben fog maradni



de ha szopttja,csak azon kivül nem foglalkozik vele,akkor hagyd,elég ha szopik



hogy mivel etesd,azt majd jönnek nyuszisok,megmondják


(nekem tengerimalackák voltak,babatápszerrel kellett etetnem)

2011. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a tengerimalacommal volt hasonló és 2 óránként kellet föl kelnem h etessem

amúgy meg benn volt az anyánál

2011. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ha az anya sem foglalkozik vele, és ő is elmászik, az általában nem véletlen. Lehet, hogy egy ideig tudod nevelgetni, de van rá esély, hogy amúgy is elpusztul. Egészséges kölyökkel nem szokott ilyen történni. Nem azt mondom, hogy ne próbáld meg, csak azt, hogy ne fűzz hozzá nagy reményeket. A természet tudja a dolgát.
2011. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!