Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A cicám terhes és...

Mit tegyek? A cicám terhes és hamarosan szülni fog!

Figyelt kérdés

Kb 2 hét vagy még annyi sincs hátra az ellésig. Ő az első cicám és nem tudom mit tegyek!

Mik a szülés jelei? Mikor lehet elválasztani a kiscicákat az anyjuktól? Mikor lehet őket elajándékozni?

Légyszi segítsetek



2012. nov. 24. 17:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tegyél le neki egy meleg hejre egy kis dobozt.Azt béleld ki ronygyokkal.majd ő szól ha mehetsz.Elajándékozni akkor lehet ha kinyitotta a szemét és már nem szopik.14 éves fiu vok vidéken mióta élek macskákközött vagyok :)
2012. dec. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az értelmes válaszolóknak a segítséget!!


kedves "több ezer cica születik...", nem tartozom neked magyarázattal, de szerintem jobb ha tisztában vagy egy-két dologgal, mielőtt valakit elítélsz...!!! Új helyre költöztünk és azokban, akiktől megvettük a házat volt egy cicájuk, akit nem tudtak magukkal vinni, így nálunk maradt. Ám a cica hasas volt, mint később kiderült... Igaz, nem vagyok tenyésztő, ezért is kértem segítséget nálam tapasztaltabbaktól!! Szóval ezek után ítélj el engem...

2012. dec. 31. 20:52
 13/13 anonim ***** válasza:

szeretekfőzni, és vicuska, tán azért pontoztak le, mert nem a kérdésre válaszoltatok? nem az volt a kérdés, hogy hogyan ivartalanítsa, meg hogy mennyire felelős, hanem, hogy mit tegyen.


képzeld, nekünk se voltak ivartalanítva a cicáink gyerekkoromban (mondd anyámnak, hogy felelőtlen, nem sok beleszólásunk volt a dolgokba, és akkor még egyáltalán nem volt ennyire elterjedve, hogy ivartalanítani kell, tudod, éltek előttetek is emberek, akiknek ez egy csöppet sem volt természetes.) és mindig lett nekik gazdijuk, akkor az volt a szokás, hogy elajándékozták őket. mi is így hoztuk a saját cicáinkat.

2012. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!