Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt gyakran...

Miért álmodom azt gyakran hogy terhes vagyok, és már szülni kell hamarosan?

Figyelt kérdés

Nagyon kínzó ez az álom.Lehet valami köze ahhoz hogy missed abortuszom volt februárba?

Akkor megfogadtam hogy nem akarok gyereket...azóta meg rémálmok kínoznak hogy terhes vagyok megint, amit nem akarok.Mit tegyek hogy elmúljon?


2012. szept. 17. 08:10
 1/2 Mazsi78 válasza:
Először magadban kellene tisztázni,hogy valóban nem akarsz gyereket, vagy csupán a félelem beszél belőled. Az anyai ösztön igen erős dolog ám és az abortusz okát sem tudom, miért így döntöttél, viszont az álmodban a terhesség lehet azért is, mert tudat alatt szeretted volna a babát, csak még valamiért nem állsz készen rá és mivel nyomaszt a bűntudat ez generál számodra rémálmot. Beszéld ki magadból, vagy írd le az okokat és a terveid csak úgy spontán, ahogy eszedbe jut, a miértekkel együtt. Másnap vagy néhány nap múlva vedd elő a papírt és nézd át, hátha megleled a választ. Sokszor az ember nem is gondolná mi rejlik a tudat alatt...
2012. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem én döntöttem az abortusz mellett-MISSED ABORTUSZOM VOLT-MAGYARUL ELVETÉLTEM.MEGHALT
2012. szept. 27. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!