Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alomról hogy szoktassam le?

Alomról hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne ha az új cicám,ami 3 napja van nállunk nem kakilna az alomba.Nagyon örültem,hogy szobatiszta,mert talált cica,4 hónapos körül lehet.A másik cicám 7 hónapos,ő már sosem jár oda,még pisilni sem.Minden reggel fél 5kor kiviszem őket adok nekik enni,és 8 felé vissza behozom.Aztán ezt többször megismétlem 1 nap.Az új jövevény sajnos tegnap este is 3szor vécézett,igaz szegénynek ment a hasa,már elmúlt szerencsére.(Csak hirtelen szerintem túl sokat adtam neki enni,és ő meg kis mohó mind befalta).De attól még szeretném teljesen kiszoktatni wczni,mert nagyon büdös lesz tőle,és résen kell lennem egész este,hogy mikor csinálja.Félek ha kiviszem az almos tálat,hogy akkor be fog piszkítani.Tapasztalatokat várnék.

#Alomról leszoktatni.
2012. nov. 25. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy almot kintre és legyen egy bent. Tanulják meg a kintit használni. Pár hónapig menjen a kettő, majd szüntesd meg a bentit.
2012. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentelőnek.Ki fogom próbálni.Az előző kommentelőnek nincs mit válaszolnom.Sajnálom,hogy többszöri válaszomra sem volt képes megérteni mit szeretnék.
2012. nov. 25. 10:24
 13/17 anonim ***** válasza:

Én írtam többször is :)

A kérdésben az volt, hogy lehetne az alomról leszoktatni. Leszoktatni nem érdemes, jó, ha abba wczik, de ha kiteszed akkor rendben van.

Nekem van az erkélyen alom, nagyon szeretik.

2012. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű. Kiteszed az alomtálcát valami fedett helyre persze. A biztonság kedvéért pedig vegyél bentre egy fedett alomtálcát, így nem lesz büdös. Persze takarítani azt is kell...
2012. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy mit szeretne a kérdező. Jogos, hogy a fiatal kiscicának még büdös a széklete, pláne ki tudja, mit ehetett korábban. Egy idő után ill. ivartalanítás után csökken a szaga, sőt, kaki után sem lehet érezni a macskaszagot.

Nálunk a macska annyit járkált ki, hogy meg lehetett szüntetni az alomtálcát benn. Sosem volt baleset. Véleményem szerint szívesebben kaparják a természetes földet mint a kemény kövecskés almot.

2012. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tomika8874 válasza:
Az is jó lenne, ha egy olyan helyre raknád az almot, ahol nem vagytok sokat.
2012. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Három cicám van, egy szobás 34nm-es lakásomban. A fürdőszobán tolóajtó van, mindig nyitva. Két alomtálca van (több nem is férne el) bent. Reggel, este az almozólapáttal kiszedem a 'termést', és lehuzom a wc-be. Biokat almot használok, sokáig elég. Teljesen tiszta, szagtalan. Amikor elvégezték a dolgukat gondosan betakarják az alommal, és semmi szag nincs. Sok ügyfél jár hozzám, otthon dolgozom, még soha senki semmi szagot nem érzett. A cicák nagyon tiszták, kényesek a környezetük tisztaságára is, a szagokra is. Addig ki nem jönnek az alomból míg rendesen be nem takarták. Vannak egyébként fedeles alomtálcák is, lengő ajtóval a tetején szagtalanítóval. De felesleges. Ha jó minőséget esznek, jó almot használnak semmi kellemetlen szaguk nincs.
2012. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!