Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, hogy huszonéves férfi...

Gáz, hogy huszonéves férfi létemre macskát szeretnék? Szégyellek elvinni egyet ingyen, nehogy kinevessenek:D

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!!! Sőt!!! Hidd el, óriási boldogságot okoz majd Neked!
2012. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
van egy kb 120 kilós, kigyúrt kopasz haverom. Akkora autóval jár, hogy alig fér el az úton. És imádja a macskákat, tele van velük a lakása. És szerintem még senki nem nevette ki.
2012. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Tudom, úgy tizenéve volt már macskám.Csak akkor még gyerek voltam.De így felnőtt fejjel, férfi létemre attól félek, hogy furcsán néznének rám azok, akiktől elvinnék egy kölyköt, hogy micsoda alak ez.
2012. nov. 26. 21:15
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, inkább jó :) A lányok is szeretik azokat a srácokat, akik szeretik a macskákat/állatokat hidd el :D
2012. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi felénk van egy mondás: Ha egy férfi szereti a macskát, szép felesége lesz.

Nagymamám mondogatta, mikor mondtam neki, hogy mennyi fiú barátom szereti a cicákat. Férjemnek is volt, mikor otthon lakott, sógornak valónak is van macskája, ő 22 éves.

Nem ciki, sőt, szerintem tuti bejön a lányoknak.

2012. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Elég fura vagy, mitől lenne már az?
2012. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Mecse ***** válasza:
100%

Most én leszek az ügyeletes negatívkodó ember, de szerintem ha már ott tartunk hogy mi a nem kívánatos és mi igen, nagyobb gond lehet hogy a "közvélemény"től teszed függővé hogy bevállalsz-e valamit amit szeretnél.


Ha szeretnél cicát örökbe fogadni, emeld meg a hátsódat és tedd meg, ne egy csapat idegen ember kelljen már hozzá hogy valami olyat csinálj ami boldoggá tesz.


:)

2012. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek :D Szerintetek elmerjek hozni egy kisfiút meg egy lány macskát?Illetve melyik neművel lehet jobban összehaverkodni?Mindig csak kandúrom volt, és sokszor elég hidegek voltak
2012. nov. 26. 21:23
 9/36 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket: [link]

Nem mindenkire igaz, de általánosságban igen :) A macskások jelleme szerintem férfiasabb mint a kutyásoké :D De ettől eltekintve egyáltalán nem gáz, remek társ, és ez csak egy nagy baromság, hogy lányok=macska, fiúk=kutya. Vannak ismerőseim akik fiú létükre tartanak macskát.

2012. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A nőstények elvileg barátságosabbak, de egy kandúr is lehet bújós. Főleg ivartalanítva. Nekem kandúr sziámim van, szobacica.... már kölyökként mindig az ölemben aludt és most is igényli felnőtten. Van egy házi fekete kinti, 3 hónapos... ő már vadócabb, de igényli a kényeztetést szval...szerintem attól is függ mennyit foglalkozol vele, jahh kandúr ő is. Szerintem a kandúrok szebbek, nagyobbra nőnek :)
2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!