Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, hogy huszonéves férfi...

Gáz, hogy huszonéves férfi létemre macskát szeretnék? Szégyellek elvinni egyet ingyen, nehogy kinevessenek:D

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
én imádom a cicákat:DD
2012. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
dehogy nevetnek! nekem mindegyik barátom imádta a cicákat, meg a tesóm is, pedig harmincon felül vagyunk. az egy buta ember, aki azt hiszi, hogy ez nevetséges. már miért lenne az?
2012. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Még annyi, hogy látatlanba ne hozz cicát. Minden képen menj el és úgy válasz cicát. Tudni fogod melyik áll igazán közel a lelkedhez, az mindegy hogy lány vagy fiú, ez csak akkor számít ha nem ivartalanítod, mert akkor jelölget ida-oda pisil. Az enyém amint elkezdte ivartalanítva lett azóta jó kisfiú.:D
2012. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Igaz Állatbarát ***** válasza:

Sajnos nálunk nem lehet 2 Kandúr,mert egyik elzavarja a háztól a másikat,de 1lány 1kandúr lehet.

Egyáltalán nem szégyen a macskatartás,akkor se,ha férfi tartja.

Én ha akarok egy Állatot,csak az anyagi helyzetem beszél le.

Az engem nem érdekel,ha kiröhögnek,megutálnak,mert szeretem az Állatokat,akkor se mondok le Róluk.

Az állatszeretet sose szégyen!

2012. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Párom szereti a kutyákat és cicákat is.

Ez egy ostoba általánosítás, hogy csak nők tartanak macskát.

2012. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
sztereotípia
2020. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!