Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, hogy huszonéves férfi...

Gáz, hogy huszonéves férfi létemre macskát szeretnék? Szégyellek elvinni egyet ingyen, nehogy kinevessenek:D

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

a kandúr ha ivarérett lesz akkor elkezd jelölni. Valami penetránsan büdös. A nőstény macska pedig addig ivarzik újra meg újra folyamatos ciklusokban amíg sikeresen meg nem fogan.


Mindkét esetben indokolt az ivartalanítás, ha együtt akarsz élni a macsekkal.

2012. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát utánanéztem.Bármennyire is undorodom tőle, ivartalanítás lesz.És egy macskasrác meg egy lány lesz hozva :D Talán nem esznek ki a vagyonomból :D
2012. nov. 26. 22:31
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Helyes! ;)

Jó, ha kettőt hozol, nem fognak sose unatkozni, jó barátok lesznek :)

A tápokról, alomról stb is kérdezhetsz, meg bármit amit egy macskáról tudni kell.

2012. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2012. nov. 26. 22:39
 25/36 anonim válasza:
Szerintem inkább aranyos. Gyere el egy örökbe fogadó napra, hidd el senki sem fog kinevetni. Írj privit ha kis cicát szeretnél én tudok neked ebben segíteni és nem fog kiröhögni senki. Egyébként nekem a lány a haragos a fiú a bujús. A cica természetétől függ. A fiúnak olcsóbb az ivartalanítás, utána nem akar elmenni és nem pisil le semmit.
2012. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
Igen jobb ha kettő van mert ha nem vagy otthon nem unatkoznak. Két lány együtt nekünk nem működött, nem tudták megszeretni egymást. Fiú-lány így most tökéletes. ivartalanítani mindenképpen kell, mert a fiú különben lepisil mindent és elis kóborol. a lány pedig ha rájön keservesen nyávog és kúszik körbe körbe a lakásba. Nézni is rossz.
2012. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

[link]

Lesz örökbefogadói nap. Én mikor voltam voltak srácok is. Főleg 20 év felett. :D

2012. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Dehogy gáz! Sőt! Hidd el, megnevettet minden nap valami hülyeségével, meg bújik, stb
2012. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Ha lehet, kislányt kérj, jótanács:)
2012. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ezért is szeretem a vejeimet..Mert nem utálják a macskáimat. ...:))))
2012. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!