Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, hogy huszonéves férfi...

Gáz, hogy huszonéves férfi létemre macskát szeretnék? Szégyellek elvinni egyet ingyen, nehogy kinevessenek:D

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én mindíg lány cicust szerettem volna. Anno úgy gondoltam, Ők bújósabbak mint a fiúk. Első cicámat 10 hetesen hoztam el, tuti biztosra mondták hogy kislány... Panni lett a neve, és az első állatorvosi vizsgálatnál kiderült, fiú. Dorombolós, bújós kiscica(mára már hatalmas)lett belőle.

A másik cicusomat egy "állatkereskedésben" láttam meg, szerelem első látásra, Ő is fiú. Éjszakákon át mellettem alszik, dorombol, bújik.

Mindkettőt ivartalaníttattam, amit Neked is javaslok!!!

Amint ivarérett lesz, jelölni fog, lakáson belül. Nekem a több tízezres Billerbeck paplanom bánta a várakozást...

Arról nem is beszélve, hoy rengeteg betegségtől kíméled meg őt/őket.

Tehát szerintem mindegy, hogy fiú vagy lány cicus. Foglalkozás, simogatás, és Ők máris boldogok.

2012. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem barbár dolog az ivartalanítás?Úgy értem, ki vagyok én, hogy egy állatot megcsonkítassak?Én sem örülnék, ha kiherélnének.Érzékel a macska ebből valamit?
2012. nov. 26. 21:53
 13/36 anonim ***** válasza:

Azért javasolnék lányt, mert azt kevesebben viszik, mert aki nem akar ivartalanítani fiút visz, mert az nem szül. Aki meg akar, az is fiút, mert olcsóbb, de csak egyszeri kiadás.

Első macskám fiú volt, de azóta lett 4 lány is :) Fiú és lány is bújós.

2012. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak jobb lesz neki, mert nem kajtat folyton a tüzelő nőstény után. Ivaros hím macskákat ütik el leggyakrabban, mert eljárkálnak messzire. A nőstény szül, gondolom nem akarsz évente 8-10 kismacskát. Ha bent tartod, jelölni fognak, vonyítani, tehát mindenképp szükséges. Betegségeket is megelőzhetsz, neten sok dolgot találsz.

PL

[link]

2012. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lesz macskám!:D
2012. nov. 26. 21:57
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem barbárság az ivartalanítás. Nem kell emberesíteni az állatokat. A macskának az a kínzás, ha nem élheti ki a nemi ösztöneit, mert be van zárva. Ha ivartalanítva van, nincs ilyen késztetése, így nem szenved miatta, hiányát sem érzi.
2012. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

"Amint ivarérett lesz, jelölni fog, lakáson belül. Nekem a több tízezres Billerbeck paplanom bánta a várakozást..."

Az én sziámim lassan másfél éves lesz, nincs ivartalanítva, mert csak lakásba van de még nem vettem észre hogy jelölt volna, és nem is visítozott.

2012. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%

Na kezdődik az ivartalanítási vita :)

Javaslom, nézelődj neten, vagy még jobb, ha konzultálsz egy állatorvossal az ivartalanításról, ha nem győztünk volna meg :)

2012. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 17-es válaszoló! Akkor Neked nagy szerencséd van! De komolyan. Egy cica 6 hónapos korára lesz ivarérett, Onnantól jelöli a területét. Ha az a Billerbeck paplan akkor az, ha a mosogatón álló csepegtető tálca, akkor az.

Ivartalanítással rengeteg betegség kiküszöbölhető, és nem csonkítás, pusztán a cica életkörülményeinek, és magának az életminőségének javítása.

2012. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Vicuska87 ***** válasza:
66%

Teljesen nyugodtan vegyél magadhoz egy cicát! Nagyon nagy örömet fog okozni neked, és nagyon fogod szeretni!

De mindenképpen ivartalaníttasd, bármilyen cicád is lesz!

A fiúk jelölhetnek, ami nagyon büdös, a lányok pedig ha folyamatosan "kielégítetlenül" maradnak, akkor a akár el is pusztulhatnak!

2012. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!