Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanév-tippeket adnátok?

Macskanév-tippeket adnátok?

Figyelt kérdés
Van 3 kismacskám, nem igazán tudom, hogy melyik fiú, melyik lánycica, úgyhogy univerzális neveket kérnék. Semmi ötletem sincs, csak a szokásos macskanevek jutnak eszembe.
2009. aug. 18. 07:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az enyémet Angyalkának hívják, de ilyeneket ne adj neki, mert mindegyik egy kis ördög. Én sem tudom, hogy adhattam neki ilyen nevet, mert állandóan rosszalkodik xD sztem jó a Micó, Mucika, Bruno, Sátánka (xD) Lujza
2009. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Az én cicám kislány és Kókusznak hívják,de régebben fiú cica is viselte ezt a nevet.
2009. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Zafír,Kiri esetleg Ranma. Nekem régen így hívták a macskáimat :D
2009. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Molly, Elizabeth, James, Sam, Bobbie, Michaelle, Daniel, Cathrine, Edward, Fred, George
2009. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek:) Akadnak tetszetősek:))

Amúgy bocsi a kérdés megfogalmazásáért, de nem engedte a rendszer úgy, ahogy akartam...

2009. aug. 18. 19:53
 16/17 anonim válasza:
hehe, az én macskáimat Jaguárnak és Oroszlánnak hívják. régebben volt még 3 macsek ők mindhárman csak Gizik voltak:)
2009. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ha nagyon szeret "harcolni" tehát játszani a többivel, akkor

szerintem a "Hunter" = vadász név nem rossz. Nekem is van egy ilyen nevű macskám. Aztán még lehet szerintem Nokedli (nekem nagyon megtetszett ez a név amikor keresgéltem az interneten), és még mindenféle ehhez hasonló név. :D

2010. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!