Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adnátok nekem fésülési,...

Adnátok nekem fésülési, kefélési tippeket?

Figyelt kérdés

Fekete a bundája, alatta pedig szürke a szőr. Nos, ez a szürke szőr nagyon hullik neki, gyakorlatilag ha 3 órán keresztül kefélném a bundáját, akkor is jönne még ki belőle.

Hogyan tehetném hatékonyabbá a kefélési mizériát?

Amúgy szép, egészséges a bundája, nem betegség miatt hullik neki az aljszőre, csak szinte állandóan vedlik, télen-nyáron, tavasszal-ősszel.


2011. máj. 21. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen kefét használok:

[link]

2011. máj. 21. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz kefe de szerintem venned kéne kétoldalas bolhaféűt azzal átfésülni és utána a kefe mert a fésűvel sokkal több jön ki belőle. [link] ilyen fésűre gondolok nekem is ilyen van
2011. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok és még annyi, hogy nem baj ha utána is, jön ki belőle egy kis szőr mert mindig fog belőle jönni.
2011. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Furminator-t mindenki dícséri, aki használja. Készülök én is venni, de még nem jött össze a rávaló :(( Nekem teknőctarkáim vannak, nekik is az aljszőr hullik, a fekhelyük úgy néz ki, mintha koszos lenne. Naponta fésülöm őket, bolhafésűvel és az ajánlott karmos kefével is.
2011. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valószínűleg én is befektetek egy Furminátorba. :)
2011. máj. 21. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd csak itt egész olcsó :)

2011. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én néha leviszem a dunára, és ott a vízben fésülöm. Az is elég hatásos.
2011. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!