Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet hasmenése a...

Mitől lehet hasmenése a kiscicáimnak. Konzerves tápot kapnak, kenyérrel. Ha tejet kapnak azt hígítom vízzel? 3 hónaposak.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj nekik kenyeret és tejet sem (a tejben lévó laktózt nem tudják megemészteni, ahogy a legtöbb ember sem, a kenyérből emg alig tudnak hasznosítani valamit, a macskák húsevők...)

Adj nekik minőségi száraztápot inkább ( ne whiskas meg efféléket, hanem olyat, amiben nem csak 4% hús van)

már nyugodtan ehetnek 3 hónaposan kitten/junior száraztápot.

Próbáld ki a royal canin-t, hills-t, acana-t, orijen-t vagy esetleg az eukanuba-t.

Amúgy doki látta a cicókat?

2009. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába higitod a tejet, attól még van benne tejcukor, és a cicák azt nembírják. Javaslom a laktómentes tejet, jó nekik és még szeretik is. :)

Szerintem ettől lehet, de egyátalán nem biztos, lehetnek még más okai is. Ha nem múlik el 1-2 napon belül, vidd őket dokihoz.

2009. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Se kenyeret, se tejet. A kenyér egyáltalán nem jó a macskáknak (mégiscsak húsevők), és a tejet se tudja mindegyik megemészteni.

Oltásaikat megkapták? Mert fertőző betegség is lehet.

2009. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha tej megvonása után is fosnak akkor fostos.
2009. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem minden cica bírja a "sima" tejet. Laktózmentesen adj nekik. Bár lehet a konzerves kajától is. Az enyémek pl. a patékat nem bírják, csak a leveses eledeleket. Ahogy nőnek úgy viszont szoktasd őket a száraztápra.
2009. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Próbálom a szárazz tápra szoktatni őket, de úgy látom hogy még annyira nem tetszik nekik és nem sokat esznek abból. A kenyeret és tejet teljesen ki iktatom.
2009. aug. 21. 07:28
 7/9 anonim válasza:

Az én cicám se bírta a száraz tápot, de sztem ha nem nagyon eszik amit épp adtál nekik(száraztáp)akk. próbáld meg 1 másik fajtával.:)

Speciális cicatejet adhatsz nekik:)

2009. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tejet nem kell felhígítani s csak egy kicsit kell belőle adni nekik nekem 8 kis cicám van tehát csak tidom
2009. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem a macskáim nagy része fo*sik a tejtől és a kenyértől! Hidd el egy ragadozó nem igényli a kenyeret és a bocitejet sem.

Adj neki főtt csirkenyesedéket és néha csirkemájat.

Sőt nekem van olyan nacskám, aki a Friskies táptól fo*sik másik meg a Darling konzervtől:(

2010. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!