Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora macskatoalett kellhet...

Mekkora macskatoalett kellhet majd egy Maine Coon felnőtt cicának?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogok kapni egy Maine Coon kiscicát, és érdekelnek hogy milyen méretű macskatoalett szerezzek be neki, amit felnőtt korában is tud majd használni.
2012. dec. 2. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
amibe belesik
2012. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a tenyésztőt, neki vannak felnőtt állatai.
2012. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatboltban meg fogják mutatni, melyik lesz a jó. A nagyobbat fogják ajánlani. Pontos cm-t nem tudok mondani.
2012. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mecse ***** válasza:
100%

Ragdoll gazdi vagyok szóval szintén XXL-es cicákkal.


Fressnapfban én pl. nem találtam akkorát amit szívesen megvettem volna (pedig pesti vagyok), így netről lett alomtálcája, illetve alomtálcái.


Ez az egyik : [link]


Ez a másik (már 2 cica van nálam mondjuk, egynek ez lehet hogy túl hatalmas lesz) : [link]


Mindenesetre az elsőnél kisebbet centiben én nem vennék coonnak, mert nagyra növő cicák, és hadd legyen kényelmes neki benne megfordulni meg ilyesmi, ne legyen a végén az a probléma hogy a falra pisil meg kikakil az alomtálcából mert nem fér bele rendesen a macska.


Szétnézhetsz állatboltban hátha van nekik olyan ami elég nagy, lehet hogy csak én voltam szerencsétlen amikor keresgéltem anno.

2012. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. dec. 2. 15:47
 6/7 Maxitabi ***** válasza:

Az én maine coonom imád "ásni" az alomtálcában.. Ezért drága alomtálca helyett vettem egy sima mosóedényt (négyszögletes) 54x38cm, 20 cm magas-simán belemegy a "mini" házicica is..Ez bevált. Ennél kisebb ne legyen!

E mellett pedig nagy alapterületű,laposabb alomtálcáink vannak, de azokat nem ajánlom, mert hordják szét az almot belőle.

2012. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

javaslom az olyan wc beszerzését, amitől nem kapsz hányingert, ha ránézel: tehát vannak nagyon ronda, meg szebb

wck is, az utóbbiak legdrágábbak.

gondolom ez nem fog gondot jelenteni nektek, ha 100 ezerért vesznek cicust neked, most ezt nem kritikaként írom.Ami német gyártmány az rossz nem lehet általában.

Nem kell olyan baszott nagy, nem elefántnak kell.

2012. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!