Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskánál ivartalanítá...

Nőstény macskánál ivartalanítás után megváltozik a jellem?

Figyelt kérdés
Úgy értem elveszíti-e a játékosságát, félénkebb lesz-e stb..

2012. dec. 2. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kor?
2012. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nincs macskám, csak lesz. A jövőben ivartalanítani szeretném.1 éves kor körül..
2012. dec. 2. 23:44
 3/11 anonim válasza:
Az enyémek jelleme nem változott kivéve pár dolgot... Nem bírják elviselni a bakmacskákat, hullik a szőrük és kövérek :D ja és nem bírja ha a hasához érek.
2012. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha kölyök lesz, 6 hónaposan javasolt a műtét!

minél később annál rosszabb, főleg neki

2012. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A jelleme nem változik!

Annyi, hogy nem fog vonyítani, ha tüzel, nem lesz nyugtalan párzási időszakban.

2012. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám semmit nem változott. Sem jellemben, sem fizikailag.
2012. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még valami, amit már más is írt. Minél előbb, annál jobb. Ha ivarérés előtt viszed, észre se fogja venni, hogy történt valami. Már 5 hónaposan is viheted, én úgy vittem.

Nem fog hullani a szőre, meg hasonló okosságok, egészségesebb lesz csak.

2012. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korban már lehet ivartalanítani.Az én cicám sem változott,ugyanolyan játékos maradt.Csak a tüzelés szűnt meg.
2012. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nem változott meg belülről, viszont elhízott. Azt hittük, örökre dagi marad, de mostanra teljesen normális lett, pedig most a téli hidegek is jönnek. Persze oda kellett figyelni az etetésre, hogy ne kapjon sokat. :)
2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lélekben nem változnak, viszont az étvágyuk az végtelen. Legalábbis az enyémnek. Amikor találtuk az utcán, akkor a macska(nőstény) alig volt 1 kg, pedig már 1 év körüli volt. Megműttettük, most 6 kiló. Ez kb a méretének megfelelő ideális súly, próbáljuk nem elhizlalni. Te is inkább erre ügyelj. :)
2012. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!