Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?

Mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés
Odament a kutyámhoz az meg elkapta és rázta őt mint egy játékot szerencsére akkor mentem ki és megszabadítottam. Nem látszik külső sérülés, mégis egész nap fekszik a cicám, épp, hogy feláll a lábára de nem járkál ma megpróbált menni és elesett oldalra...
2012. dec. 3. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb azt amit magaddal is tennél, hogyha egy pitbull elkap, megráz, mint egy játékot, majd egész nap fekszel, de ha lábra akarsz állni eldőlsz.
2012. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
esetleg megmutathatnád egy állatorvosnak, vagy, ha nem akarod, akkor lapátot lendítsd meg...
2012. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hmmm,mit tesz egy gazdi,egy felelős állattartó,egy olyan ember aki magához vesz egy állatot és lelkiismeretesen gondoskodik róla?Nem egy nap múlva viszi orvoshoz,rögtön orvos!

Bár ha ilyet kérdezel akkor nem tudom minek koptatom a kacsómat...

2012. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vicuska87 ***** válasza:
63%

De őszintén, szerinted mit kellene????


AZONNAL ÁLLATORVOS!

2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicuska, cicuska, innentől már mindegy,nem éri meg idegeskedni... Gondolj bele, emberünk annyira értelmi fogyatékos, hogy azt is meg kell kérdeznie, hogy mit csináljon az összeharapdált sérült macskájával, akkkor gondolod, rád, vagy rám hallgatni fog?
2012. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána az értelmező kéziszótárban a következő fogalomnak: "állatorvos"!
2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs összeharapdálva, nincs külső sérülés, csak bevan stresszelve.Sokat fekszik, nem eszik csak iszik. Gondoltam ha volt hasonló tapasztalatotok leírjátok.Ennyi. Már egyszer elütötte az autó és akkor is ilyen lehangolt volt, 1-2 napot szoktam várni mielőtt rohanok az álaltorvoshoz, mert sokszor megoldódik anélkül is.
2012. dec. 3. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki hasonló mint te, az se viszi, vagy elpusztul vagy nem. Aki normális az elviszi orvoshoz. Kielégítő a válasz?
2012. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen már fájnak az ilyen kérdések....
2012. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz és kapott injekciót, azt mondja a doki, hogy a mája és a gyomra fáj nagyon és holna vissza kell vigyem egyelőre ennyit tudok...
2012. dec. 4. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!