Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy férfi macskát tart?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén ha lenne pénzem rá és lenne hely is akkor tartanék macskát, valami különlegeset, kistestűt.

Ebből szerintem nem lesz semmi mert egyenlőre az alap dolgokra sincs meg a pénz.


Nemrég dolgoztam egy háznál ahol a csávónak volt vagy 6 macskája. Általában nők szoktak tartani. Egyik ismerősömnek is mindig van pár jószág.


2012. dec. 4. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút pozitívum, legalább nem kellene győzködni az esetleges összeköltözésnél, hogy márpedig a macska is velem jár :))
2012. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Igaz Állatbarát ***** válasza:
100%

Senkit sem ítélek el,ha bármilyen Állatot tart,csak azokat az embereket nem bírom,amelyeknek az a célja,mivel ártsanak az Állatoknak.

Az Állat nem ruhaféle,így bárki bármilyen Állatot tarthat,de csak ha szereti.

2012. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat. Te a macskákat szereted, más a kutyákat. Felesleges ebbe bármit is belemagyarázni.
2012. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
párom hosszúhajú, tetovált, rocker srác, 24 éves és imádja az állatokat, főleg a kutyákat, macskákat. 2 kiscicánk van, és látni kéne h bánik velük, h babusgatja őket :D annyira imdája a cicákat, nagyon aranyos :) ha szembejönne veled az utcán mindent gondolnál róla, de ezt nem :D zenekarjából még 2 srácnak van macskája :) szóval én macskás férfiakkal vagyok körülvéve :) nem is értem h lehet h olyat gondolni h ez "ciki" lenne... aki szereti az állatokat, az nem elítélendő legyen az akármilyen állat.
2012. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem csak az idős nők, és a nők tartanak macskát! Ez csak egy általánosítás. Közhely.


Kedvenvem Bruce Willisel az Ötödik elem című film, ahol fehér cicája van.

Igazából valahogy igzalmasabbak ezek a férfiak.

2012. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ő pl. imádta a cicákat, és volt is neki néhány. nőies? meleg?


[link]

2012. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egyébként, most így kapásból négy-öt hosszúhajú, rocker, ismerőst is fel tudok sorolni, aki szereti őket. és van is nekik.
2012. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sztereotípia, hogy csak (idős) és/vagy egyedülálló nők tartanak macskát. Más szóval: baromság.

Az idióta filmek miatt van..

Ez kB akkora butaság, mint a régi filmekben, amikor azt látjuk, hogy tejjel etetik a macskát. Na, ez még nagyobb baromság! A kozhiedelemmel ellentétben a macskák nagy része hasmenést kap a tejtol. És nem étel számára. A macska húsevő! (A jobb minőségű tápokban 60-80% hús van.)

Persze anyatejet iszik az újszülött pár hónapig, aztán áttér a szilárd táplálékra. Pont mint az ember. Mi sem tejen élünk. Ahogy ők sem.

Ez mind sztereotípia.

Párom (férfi) macskás, húgom kutyás.

2020. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!